Bmw R18

Sredju said:
sto kaze kokina fergaria, kad stanes mozes stavit tavu na cilindar i ispeci jaja, a mozes pojest i svoju nogu, jer i ona je pecena.

Kaže čovik koji ga vozi da to nije baš tako kako ti pišeš

 

Attachments

  • IMG-20200317-WA0003.jpg
    IMG-20200317-WA0003.jpg
    332.8 KB · Views: 156
tww0811 said:
https://www.youtube.com/watch?v=rdxNWAzMuCo

Takvu klasu motocikala ne volim, ali ovo mi djeluje jebeno.
Vjerujem da ima dobru upravljivost i mogućnost nagiba. Dobar izbor za treći motor u garaži.  :smiley:
 
cadjo said:
Koliko ti srce i novčanika želi i dopušta,popis dodatne opreme za personalizaciju će biti ogroman a virujen i tvorničkih izvedenica neće nedostajat.. .

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
Da,izgleda da BMW s tim motorom ozbiljno cilja na cruiser tržište (gdje je personalizacija motora uz udobnost najvažnija),vjerojatno i preoteti dio Harleyevih mušterija.
Baš sam našao i sliku touring verzije:
aophbkv8_bmw-r18-cruiser-spy-shot_625x300_02_March_20.jpg
 
ZP1993 said:
Da,izgleda da BMW s tim motorom ozbiljno cilja na cruiser tržište (gdje je personalizacija motora uz udobnost najvažnija),vjerojatno i preoteti dio Harleyevih mušterija.
Baš sam našao i sliku touring verzije:
aophbkv8_bmw-r18-cruiser-spy-shot_625x300_02_March_20.jpg
Neznan.......ono motor je vjerojatno dobar
Ali za takvu kolicinu novaca i ovako oklopljen ja bi isa na najbolji motor na svitu Hondu Goldwing Tour DCT Air bag.....nema dalje......
Nije ista kategorija jel ovi BMW je vise kao Vintage cruiser ali opet....sve to dode na isto


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Neznan.......ono motor je vjerojatno dobar
Ali za takvu kolicinu novaca i ovako oklopljen ja bi isa na najbolji motor na svitu Hondu Goldwing Tour DCT Air bag.....nema dalje......
Nije ista kategorija jel ovi BMW je vise kao Vintage cruiser ali opet....sve to dode na isto


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odma mi je palo na pamet da si mu ti montira kofer
 
Ne vjerujem da ima ikakve šanse na kruzer tržištu. Cijenom će bit daleko skuplji od japanaca, vjerovatno i od Harleya. Ovdje na Sjeveru su kruzeri vjerovatno najpopularnija klasa motora, iz druženja s ljudima koji takve motore voze, skužio sam da japance u pravilu uzimaju kao prvi motor, kao jeftinu bazu za preradu ili privremeno riješenje dok ne skupe lovu za Harleya. Brend i image Americane je prejak prodajni faktor u tom segmentu da mu neki preskupi BMW mogao konkurirati. Ovo nije klasa u kojoj ulogu igraju gumbići na joysticku, višestruka dinamička ogibljenja i slične pizdarije na koje se lože sredovječni zubari...

Kako je netko prije spomenuo, ne možeš pružit noge, što je u ovoj klasi i ciljanoj demografiji apsolutni fail.
 
uvijek sam se pital ko to kupuje

švabo ni mrtav

valjda hipsteri iz zemalja u razvoju





Srki
 
Dakle Harley Davidson CEO se samo nasmija na ovi BMW uradak
Ali onda je vidia sljedecu objavu
Trenutno gase neke tvornice.Skoro pa prekidaju proizvodnju jer propast je tu. Od ovoga se ne mogu borit
3c77690dd9f71367a7cfc6468556f524.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja bolujem od honditisa, ali gledajući BMW i Triumph, ova Honda izgleda kao dizajnerska šprdnja, mnogo fugly motor .
 
  • Like
Reactions: cadjo
kad se nekaj zove Rebel teško je očekivat da će ga kupit neko a da nije odprije malouman

slično ko sa HD


Srki
 
seki22 said:
Dakle Harley Davidson CEO se samo nasmija na ovi BMW uradak
Ali onda je vidia sljedecu objavu
Trenutno gase neke tvornice.Skoro pa prekidaju proizvodnju jer propast je tu. Od ovoga se ne mogu borit
3c77690dd9f71367a7cfc6468556f524.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Idućih par godina u moto industriji će bit zanimljivo.Izgleda da BMW sa R18 želi privući ekipu zainteresiranu za HD Softail modele (i možda one zainteresirane za nekaj tipa Road King ili Electra Glide,ako izbace na tržište i onu touring verziju),a Honda vjerojatno s tim Rebelom 1100 cilja na ekipu zainteresiranu za Sportster 1200.S druge strane,HD planira proizvodnju nakeda, cafe racera i adventure motora.
 
seki22 said:
Dakle Harley Davidson CEO se samo nasmija na ovi BMW uradak
Ali onda je vidia sljedecu objavu
Trenutno gase neke tvornice.Skoro pa prekidaju proizvodnju jer propast je tu. Od ovoga se ne mogu borit
3c77690dd9f71367a7cfc6468556f524.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovo je najprodavaniji primjerak Honde. Još uvijek je u prodaji. Preko 100.000.000 prodanih. Da nije njega, Honda bi odavno propala sa takvim 'wow' modelima. Jeftinim imitacijama. ...ali se ne kvare! Eee, e!
  Ne zaboravi da su Švabe proizvodili BMW kada su Japanci orali njive drvenim plugovima.
 

Attachments

  • main-qimg-498823f983ac60f462c7eef46180acd4.jpeg
    main-qimg-498823f983ac60f462c7eef46180acd4.jpeg
    1.6 MB · Views: 128
Mislim da honda i benwe pate od fundamentalnog nerazumijevanja tipičnog harley kupca. Usput, ne znam koji retard u benweu je pretpostavio da je kul
kruzat po nekoj beskrajnoj američkoj ravnici dok su ti noge ukočene zbog promašene konfiguracije motora.
 
gvo said:
Mislim da honda i benwe pate od fundamentalnog nerazumijevanja tipičnog harley kupca. Usput, ne znam koji retard u benweu je pretpostavio da je kul
kruzat po nekoj beskrajnoj američkoj ravnici dok su ti noge ukočene zbog promašene konfiguracije motora.
Da BMW se slazem
Potpuno faliven koncept
Ali sta se tice Honde ona ce zapaprit manjim HD
A sta se tice velikih HD tu in je Honda sa GoldWingom vec odavno na prvon mistu


Sent from my iPhone using Tapatalk