Bmw R18

Rekao bi da se skup kupaca Goldwinga i većih Harley modela preklapa u možda 10%, ostalo potpuno drugačija demografija. Ova honda je fakat ruglo, ima profil bogomoljke, cijenom će biti paprena i teško mi je vidit kako će konkurirati ijednom, pa i najjeftinijem harleyu.
 
seki22 said:
Dakle Harley Davidson CEO se samo nasmija na ovi BMW uradak
Ali onda je vidia sljedecu objavu
Trenutno gase neke tvornice.Skoro pa prekidaju proizvodnju jer propast je tu. Od ovoga se ne mogu borit
3c77690dd9f71367a7cfc6468556f524.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

:mrgreen:

84f62243ef737dbfb8b322debd4901a4.jpg
 
e glupo je brendove suprostavljati u glavama kupaca.
ko je vozio harley, zna da mu taj osjecaj voznje ne moze niti jedan drugi motor priustit.
vjerovatno i ovi gesesovci imaju isti problem.
to mi je okej.
okej je i kada covjek nece/ne moze tolike novce izdvajat za voznju motocikla.


ali kada bi uletio jedan naked na bazi africa twin motora, uh, jos i dct uh uh.
koliko su svijetovi blizu, kaze cinjenica da honda fura dct, a boxer jos uvijek krklja pri mjenjenju brzina.
ko se razumije u tehniku, moze vidjeti neke stvari, a to je da boxer u stvari nikad nije funkcionirao kako treba kao ni V45° made in usa i da su se na njima izivljavale generacije inzinjera i umjesto savrsenosti napravili sklepance, ali sa sudbinom.
 
Imala je Hoinda i ovo sta je neusporedivo bolji stroj od ove nove bogomoljke pa se prodavala nikako
tako da je se moglo kupiti jos do prosle godine sa 0 kilometara u ducana za 10 000 dolara 
 

Attachments

  • 5.jpg
    5.jpg
    144.1 KB · Views: 178
Baš zato jer motori nemaju veze sa mozgom već sa emocijama.
 
tomo3 said:
Baš zato jer motori nemaju veze sa mozgom već sa emocijama.

Slazem se u potpunosti samo meni osobno ovaj 1100 ako je ovo konacna verzija nema "WOW" faktor
Mislim da su mogli bolje jer BMW je svakako impozantan kao sta je i F6C
 
Napier said:
Imala je Hoinda i ovo sta je neusporedivo bolji stroj od ove nove bogomoljke pa se prodavala nikako
tako da je se moglo kupiti jos do prosle godine sa 0 kilometara u ducana za 10 000 dolara

E, ovo je već bolje .
 
Treba imat damu sjasit s ovih cudotvorina i skinut kacigu pred svijetom  :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: hondimir
Sredju said:
e glupo je brendove suprostavljati u glavama kupaca.
ko je vozio harley, zna da mu taj osjecaj voznje ne moze niti jedan drugi motor priustit.
vjerovatno i ovi gesesovci imaju isti problem.
to mi je okej.
okej je i kada covjek nece/ne moze tolike novce izdvajat za voznju motocikla.


ali kada bi uletio jedan naked na bazi africa twin motora, uh, jos i dct uh uh.
koliko su svijetovi blizu, kaze cinjenica da honda fura dct, a boxer jos uvijek krklja pri mjenjenju brzina.
ko se razumije u tehniku, moze vidjeti neke stvari, a to je da boxer u stvari nikad nije funkcionirao kako treba kao ni V45° made in usa i da su se na njima izivljavale generacije inzinjera i umjesto savrsenosti napravili sklepance, ali sa sudbinom.

prodaj mt07 i kupi xsr900 ili mt09
 
Vec od 27000€ u Olanda, socijalni model
 
Mislis Glava i ta ekipa 😂 Nece, oni voze motore s karakterom Benwej voze doktori i advokati, presli s Arleya na Benweja :p
 
Jeli netko idijq ovo "čudovište" u živo?
Ima ga neki tip u Benkovcu,par puta san ga vidija u prolazu,impresivan motor 👍