BMW S 1000 RR predstavljen

cekajte dok dojdeju farovi, garant bude se vidlo na kilometre da je bmw  :mrgreen:

dobar je!
 
Ko bi rekao da je to BMW  :shock:
 
Još ako je 190kg i 190 ks kako su obećali za cestovnu verziju bit će mrak.

shonyo said:
Sudeći po slikama, je. A i oznaka S kod BMW-a označava da se radi o rednoj mašini poprečno postavljenoj.

Oznaka S je za Sport i u dosadašnjem označavanju uvijek je bila iza kubikaže. Ispred brojeva je R za boxere, a K za redne četverocilindraše itd za F i G serije. S ispred kubikaže je uvođenje nove serije u BMW (valjda znači Superbike  :misli: )

Evo još dvije fotke iz drugog ugla sa Akrapom gore.. mljac.

 
paky said:
ja bi samo klješta, vilice i diskove  :mrgreen:

i tata bi sine :mrgreen:

Lepo zgleda nema kaj (y)
 
Morali su i tu uvalit ABS  :LOL:
 
burnout said:
Ali ABS namjenjen sportskoj voznji  :misli:
Napeto izgleda  (y)

Vrag ce ga znati, ovo zgleda ko motor za stazu, al vidim da su ga nakrcali elektonikom abnormalno  :mrgreen:
 
Vrijeme je da BMW izgura Yamahu i Ducati sa trona,

Živjeli Bavarci
Dolje Japanci
Dolje Talijani

Smrt Fažismu sloboda narodu!

P.S. Bike je preljep i izgleda močno,kako i švabo mora izgledati.
Mora de će road verzija koštat što mislite koliko ???
 
Tommee said:
Vrag ce ga znati, ovo zgleda ko motor za stazu, al vidim da su ga nakrcali elektonikom abnormalno  :mrgreen:
to je da požive ovi kaj če to kupit da ih reklamiraju bar kratko.
sam da nebu elektronika ko na suzi b kingu-ko da je za djevojčice motor -nježni settingd grubi settings...-
hoču brutalnu snagu 190 ks a ne 190 ks koji ide jedino u okretajima kad ga se zvizne(kao da ne prokliže-mape rade malfunction).
sam se nadam da če bmw postat u moto industriji ono što je u automobilskoj(s ovim proizvodom ta era počinje).  (y)
 
stingray said:
sam se nadam da če bmw postat u moto industriji ono što je u automobilskoj(s ovim proizvodom ta era počinje).  (y)

Sumnjam da će ići u serijsku s njim..tko bi onda kupio HP2 Sport..motor je za superbike..
Ali vidim da je dost japaniziran kao i 1098 po izgledu..žele li to njemci i talijani nešto priznati..
Motor je po meni dobio na izgledu, al izgubio na šarmu..

Al svejedno izgleda njam..jel zna tko specifikacije?..
 
u svakom slucaju moraju napravit odredjeni broj za obicne smrtnike da bi dobili homologaciju za trke..e sad cijena :misli: posto ni "obicni" bemvejci nisu jeftini sumnjam da cemo imat prilike cak i vidit ovog BMW na nasim cestama

uostalom nis narocito..japanac za njemackom znackom :mrgreen:
 
Ako misle ići u Superbike onda mora ići u serijsku proizvodnju a koliko sam do sada vidio to je samo pitanje vremena  (y)
 
Ak dođe, cijena bude po uzore na aguste..bilo bi fora kad bi se pojapanizirali i u pogledu cijena..
 
tommo21 said:
Ak dođe, cijena bude po uzore na aguste..bilo bi fora kad bi se pojapanizirali i u pogledu cijena..

Onda se mogu i pojapanizirati i u pogledu kvalitete :LOL:
Samo neka BMW ostane skup i kvalitetan (y)