BMW S 1000 RR predstavljen

tommo21 said:
Sumnjam da će ići u serijsku s njim..tko bi onda kupio HP2 Sport..motor je za superbike..
Ali vidim da je dost japaniziran kao i 1098 po izgledu..žele li to njemci i talijani nešto priznati..
Motor je po meni dobio na izgledu, al izgubio na šarmu..

Al svejedno izgleda njam..jel zna tko specifikacije?..

Mora biti serijska proizvodnja i dostupnost za smrtnike radi homologacije za SBK. HP2 je isto tako savršen motor, ali za npr. BOT, jer je bokser motor 2 cilindra. Pitanje tko će kupiti dvocilindraša kad je izašao 4 cilindraš je bespredmetno, jer po toj logici niko ne bi kupovao talijanske dvocilindraše, kad postoje 4 cil motori..
 
znaci dobar motor znaju napravit samo
 
              Japanci        ,        Talijani        i            Njemci

  sve bivsi fasisti    :misli:  Zivjele nama sile osovine  :mrgreen:
 
zokx said:
Pitanje tko će kupiti dvocilindraša kad je izašao 4 cilindraš je bespredmetno, jer po toj logici niko ne bi kupovao talijanske dvocilindraše, kad postoje 4 cil motori..

Mislio sam u smislu kako rijetko koji proizvođač ima 2 sportska motocikla visoke zapremnine koja izbaci istovremeno na
tržište..
Kad sam govorio tko će ga kupiti, nisam spominjao nikakve cilindre u igri, čisto sam aludirao na to kako će ovaj novi performansama pomesti HP2..a ako cijena bude konkurentna, rijetko će se tko odlučiti na HP2 koji je preskup i anemičan u usporedbi s drugim dvocilindrašima (čitaj RC8, 1098, čak i Mille)..
 
dobro su to sklepali,barem po izgledu je odličan  (y) :mrgreen:
 
Ma nije hp2 nista skup kak bi ovo moglo.. A ne vidim zasto netko ne bi kupio hp2... Jer meni, koji obozavam mehanicke, ajmo reci raritete, kao sto je i boxer, redni cetverocilindras predstavlja takvu sterilnost i sintetiku i da idem kupovati bmw to bi bio upravo taj hp2 pa da mi oni cilindri onak strse, premocno...
A ovi redni cetrverocilindrasi su ionak konfekcija... Tak da na kupuje svatko motor kako bi ima 200ks na kotacu, vec i zbog malo posebnosti stila i razlicitosti...
 
piše da će koštati kao japanska konkurencija,kaj mi je dosta čudno  :misli:  (ak sam dobro skužio  :mrgreen:)
 
Bojan said:
piše da će koštati kao japanska konkurencija,kaj mi je dosta čudno  :misli:  (ak sam dobro skužio  :mrgreen:)

To mi je skroz nekak nemoguca misija  :shock:
 
BMW planira sudjelovat u SBK 2009, što znači da do kraja 2009. moraju imat 1000 cestovnih verzija motora napravljenih i u prodaji. Izjavili su da bi cijena serijskog modela trebala biti negdje između cijene japanske 1L konkurencije i HP2-Sport-a, što znači da većina ekskluzivnih dijelova, ovjes, kočnice, auspuh, karbon, vjerojatno neće dospjet na cestovnu varijantu. Ali poanta je da bi serijska verzija planirano trebala biti 190KS/190kg, što je dobra osnova za SBK.

Možda će ga čak prodavati u više varijanti, S, R, RR, s raznim kompletima dijelova i opreme, nešto kao Ducati 1098, tko zna.
 
Fenring said:
Ali poanta je da bi serijska verzija planirano trebala biti 190KS/190kg

Čisto sumnjam, dao Bog prevario se ja, al ak tako Njemci naprave..onda im svaka dala..
 
Meni samo nije jasno..da to nisu samo zamaskirani oklopi..
Mislim, ako ovako izađe, Yamaha ih može komotno tužit za plagijat..pogledaj taj rep, pa prednji dio, usis..
 
uuuuuffffffff :slinavac: :slinavac: :dribble: :dribble:

izvana je simpatićan,a šta li je tek pod oklopima :misli: :misli: :misli: :misli:
 
zemosk said:
uuuuuffffffff :slinavac: :slinavac: :dribble: :dribble:

izvana je simpatićan,a šta li je tek pod oklopima :misli: :misli: :misli: :misli:
190 KS :mrgreen:
 
Motor lipo izgleda to je sigurno...U vozne sposobnosti netreba sumnjati kao ni u to da će biti najskuplji od svih ovih "normalnih motora"...
 
wbst said:
Motor lipo izgleda to je sigurno...U vozne sposobnosti netreba sumnjati kao ni u to da će biti najskuplji od svih ovih "normalnih motora"...


Švabo kao švabo, nema šta od kamiona, auta, pa i do motora sve  (y)
 
Horny said:
Švabo kao švabo, nema šta od kamiona, auta, pa i do motora sve  (y)

još kad šumi sjedne na njega ma ima da leti

švabo na švabi :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
gastajbarter said:
ovo treba prebacit u rubriku "vicevi i zajebancija" :mrgreen:


Kad to kaze "veliki poznavaoc" BMW motora, to jednostavno prodje kraj mojeg uha i nista necujem. :mrgreen: