BMW Tomić i neodrađivanje posla

Čeka me nekih 3tkm puta, pa rekoh da provjerim  to uje u kardanu... 2dcl van, 2dcl unutra u 6 minuta. Nisam ni ja od šarafljenja, ali neke stvari jednostavno volim sam provjeriti, naročito ako nisu oku vidljive.
 
cosmic said:
Čeka me nekih 3tkm puta, pa rekoh da provjerim  to uje u kardanu... 2dcl van, 2dcl unutra u 6 minuta. Nisam ni ja od šarafljenja, ali neke stvari jednostavno volim sam provjeriti, naročito ako nisu oku vidljive.

:hehehe: :vidiga:
 
Bogami ja ko ni Jura ne volim šarafit po motoru,ipak se sigurnije osjećam kad to odradi onaj kome je to posel. Stalno provjeravam lanac,razinu ulja,tlak guma i to je to uglavnom.
S pravom je za popizdit da se na takvom skupom motoru i servisu dogodi takvo sranje koje može koštat i glave.
Moram kucnut o drvo i pofalit Tomicu iz One Bike koji od prvog dana servisira moj motor. Dojdem njemu ko prijatelju, naklaframo se i napravi sve po P.Su... Motor je sad na 140 000km i na njemu nije menjano niš, samo redoviti servisi ulja,filtera,svečica itd. a prošel je po svetu svakakvih vukojebina i nadam se još bu  (y)
 
Ma ovo je smijurija, crko senzor absa, nes ti kvara opasnog po zivot....

A dio o ulju je rekla kazala jer vlasnik nije vidio predmetno ulje nego vjeruje mehanicaru.....koji kaze da je karbonizirano ulje sjebalo senzor.....kako da ne....
 
Karbonizirano ulje sam samo vidio jednom u životu i to u začepljenom vodu ulja na turbini WRX-a.

Koje to temperature razvija diff da bi se ulje karboniziralo i sjebalo senzor :misli:
 
Ninja said:
Karbonizirano ulje sam samo vidio jednom u životu i to u začepljenom vodu ulja na turbini WRX-a.

Koje to temperature razvija diff da bi se ulje karboniziralo i sjebalo senzor :misli:

Senzor je izvan diferencijala, zasebni dio. Nema šanse da je ulje došlo do senzora
 
makazica said:
Senzor je izvan diferencijala, zasebni dio. Nema šanse da je ulje došlo do senzora
Nemaš pojma :mrgreen:
Diferencijal je zagrijao ulje na jedno 20 kila stupnjeva, porastao je tlak unutra, i onda je kroz mikropukotinu (koja je nastala zbog nestručnog stezanja šarafa) špricnuo tanki mlaz karboniziranog ulja drito po senzoru. I jebiga, crče.
 
na Jurinom mjestu, ja sad ne bi imao povjerenja u taj motor... najbolje da ga se rijesi npr za 2-3t€ i proda ga meni da se ja s njim patim  :mrgreen:
 
Zapru said:
na Jurinom mjestu, ja sad ne bi imao povjerenja u taj motor... najbolje da ga se rijesi npr za 2-3t€ i proda ga meni da se ja s njim patim  :mrgreen:
:mrgreen: :LOL: (y)
I meni se to cini kao jedino logicno rjesenje...  :LOL:
 
Jura koji si ti sreckovic imas kupca za diferencijal , evo Zapru ti nudi 2-3 soma i to odma kes!!!! :mrgreen: :LOL: (y)
 
Zapru said:
na Jurinom mjestu, ja sad ne bi imao povjerenja u taj motor... najbolje da ga se rijesi npr za 2-3t€ i proda ga meni da se ja s njim patim  :mrgreen:

To je motor za imućne i slavne, ti se ne bi snašao...kao jedna prosječna seljačina...  :mrgreen: