Bol d´or 900 ili 1100

(y) pozz. ja baš te grane tražim oko dvije godine i do sada nisam imao sreće.  jedan dečko, mislim u Virju, imao je  preradu, splet cijevi i štošta no nije mi se dopala, a ja sam baš jučer više od tri sata pokušavao osposobiti granu na svojoj zveri. 
 
ŠKEMBO said:
(y) pozz. ja baš te grane tražim oko dvije godine i do sada nisam imao sreće.  jedan dečko, mislim u Virju, imao je  preradu, splet cijevi i štošta no nije mi se dopala, a ja sam baš jučer više od tri sata pokušavao osposobiti granu na svojoj zveri. 
bija sam ovi vikend na putu,pa se nisam moga javit.na putu sam upozna nekog tipa pa mi je da broj od nekoga ko bi moga imat.vidim ovih dana pa ti javim (y)
 
Neki tip sam ja, i nekaj mi je prolupalo onu noć kad sam peglo doma (izgleda da sam peglo malo previše). :?
 
Ringo said:
Neki tip sam ja, i nekaj mi je prolupalo onu noć kad sam peglo doma (izgleda da sam peglo malo previše). :?
a to si ti ringo,pozdrav. jel veliki problem sa hondom :(
 
još neznam nisam stigao otvorit ali se nadam da je španer ili lanac (onaj na bregastu).
 
ma mislio sam da se lanac olabavio pa tucka, a motor i dalje vozi normalno samo tucka (metalni zvuk) - nadam se da nije radilica :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Ringo said:
ma mislio sam da se lanac olabavio pa tucka, a motor i dalje vozi normalno samo tucka (metalni zvuk) - nadam se da nije radilica :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
šta da ti kažem,SRETNO :shock:
 
postolar tripper said:
jel neko ima grane 4u2 za bol d´or 900 ili 1100. :misli:
Pogledaj jel ima tu kaj....samo nađeš nekoga da ti dofura i platiš mu za uslugu  http://www.bike-teile.de/