BOL D'OR - MAGNY COURS

sumnjam da to vas puno gleda, ali kako je onaj Bolinger Kawasaki pao u prvom krugu... :cry:

ja navijam za GMT 94! :cool:
 
Shokrefumi said:
sumnjam da to vas puno gleda, ali kako je onaj Bolinger Kawasaki pao u prvom krugu... :cry:

ja navijam za GMT 94! :cool:
gledamo fegi i ja kod mene taj lik nije normalan, uopce ne kuzim kaj je delal. kakav kreten
 
ima na eurosport 2, moral bum hackere neke angazirat da mi to crackaju da mogu gledat ko covjek
 
Dylan said:
Digao se sa sjedala i nešto gledao ispod sebe. Što se desilo da mu je motor pobjegao u svijeću, to valjda znaju 101 ili Tha W.
Navodno je gledao kroz noge što se događa iza njega
nuts2wa.gif
 
najvjerojatnije se digao da mu odijelo sjedne, al zakaj je iso gledat kroz noge... :cry:
Bolinger odustao, steta, bili su 2. u Oscherslebenu

go GMT!
 
Dylan said:
Digao se sa sjedala i nešto gledao ispod sebe. Što se desilo da mu je motor pobjegao u svijeću, to valjda znaju 101 ili Tha W.
Do malo prije su direktno prenosili utrku na francuskom Eurosportu.
Sutra je nastavak prenosa u 9:20.
Po meni : maznul je suzu , direktnog konkurenta , htel ga je još više podcjenit pogledom kroz noge , ali izlazak na ciljnu u drugoj na folgasu , pila se digla bez kontrole , i povratka nije bilo !!! Šteta !!!
 
timmy said:
ove se ne moze desiti profesionalcu, mora da je fotomontaga :mrgreen:

http://www.texa.de/24h.mpg

Uuuuuuuu ma kakva montaža lik se malo zafrka očito da nijue bistar.
 
101 said:
Dylan said:
Digao se sa sjedala i nešto gledao ispod sebe. Što se desilo da mu je motor pobjegao u svijeću, to valjda znaju 101 ili Tha W.
Do malo prije su direktno prenosili utrku na francuskom Eurosportu.
Sutra je nastavak prenosa u 9:20.
Po meni : maznul je suzu , direktnog konkurenta , htel ga je još više podcjenit pogledom kroz noge , ali izlazak na ciljnu u drugoj na folgasu , pila se digla bez kontrole , i povratka nije bilo !!! Šteta !!!

YP, šteta, skoro je bio jako velik frajer, a ovak se sje.... :mrgreen:
 
Ja sam gledao trku i onako fino lezim na krevetu i kad sam video sta ce biti , ja onako iz reflexa viknem NEEEEEEEEEEEEEEEEE ! ! ! i eto kawa je vec bila na podu... nisam mogao da verujem trka traje 24 h a on je celu ekipu posle 2 min totalno zeznuo ...
 
Ja bio na trci uzivo , bilo je dobro i veselo , ali nema reportaze zato jer necu pisati , ima drugih koji to bolje rade pa neka izvole :cool:
Idem i na SBK u Magny-Cours Nevers :mrgreen: :wink: :cool: