Boris i Ksenija Rukavina napisali novu knjigu

Pinta 001 JA

Well-known member
Za one koji vole putovati i one koji vole čitati o putovanjima Boris i Ksenija opet su napisali nešto interesantno. Otišli su do Vladividstoka i vratili se natrag svojim motorom i prepričali svoje putovanje u novoj knjizi. Osim što je svako putovanje samo po sebi po nečemu posebno ovo je posebno i po tome što su jedan dio odvozili po Kini koja je inače jako zatvorena za privatna putovanja u neke njene dijelove, pogotovo ako se putuje motorom. I ovako su krajevi kojima su prošli sami po sebi dovoljno egzotični, ali Kina je ipak nešto posebnije od svega drugoga. Kako i zašto možete saznati ako pročitate njihovu novu knjižicu.

Evo link za premjeru i sve ostalo :mrgreen:

https://www.24sata.hr/news/uskoro-izlazi-nova-knjiga-putopisca-borisa-rukavine-615085?fbclid=IwAR3jNP9zalaB6kNfcZ3n5lq2bFmrODqDRMlOh5L3ngBQfrCTJq5TO1hAT7Q
 
Prošle godine smo imali priliku poslušati predavanje u Slavonskom Brodu i vidjeti kako je bilo u prvoj knjizi, ovo će vjerujem biti na istom nivou, svakako vrijedi doći poslušati (y)
 
Da sigurno će biti dobro. Predavanje, ko predavanje možda je i slično ostalima, ali način na koji piše je sigurno poseban.
 
Svaka cast.
Knjigu cu sigurno kupiti.
 
:021: Sigurno stižem na promociju, biti će sigurno magično  :laugh:
 
Evo i službene najave :

"Dragi naši čitaoci,


Pozivamo vas na promociju našeg novog putopisa "Priče iz daljina".


Vi ste već imali priliku čitati priče koji čine okosnicu knjige, a sad je pred vama gotov putopis, s dorađenim tekstom, brojnim fotografijama i ilustracijama, kao i uvodnim riječima Aleksandra Stankovića, Borisa Veličana, te tajanstvenog pisca teksta na klapnama.


Promocija će se održati u Laubi - kući za ljude i umjetnost na adresi Prilaz baruna Filipovića 23a, Zagreb. Voditelj je Aleksandar Stanković, a sudjelovat će i Boris Veličan, kao i gosti iznenađenja koji će pojačati magiju daljina koja vas čeka u knjizi.


Knjiga će se prodavati po promotivnoj cijeni od 150 kn, a bit će dostupno i nekoliko preostalih kompleta "Euroazijskih priča i jedne afričke".


Dođite, čekamo vas!


Ksenija i Boris"


Što se same knjige, te lika i djela simpatičnih svjetskih putnika i dragih prijatelja tiče, onima koji ih poznaju i čitali su prošlu knjigu ne moram puno govoriti. Svima drugima navedeno štivo i promociju istoga mogu samo preporučiti, uz malu napomenu kako je ovo jedini način da motorom stignete na drugi kraj svijeta za samo 150 kn  :D.
Nakon čitanja ove knjige, bliže tom iskustvu možete biti jedino ako osobno krenete na put... (y)
 

Attachments

  • Plakat 01-1.jpg
    Plakat 01-1.jpg
    1.4 MB · Views: 207
Doci cu sutra na predstavljanje knjige iz ciste kurtoazije. Pa ne vjerujem da je taj ludak stavio onu bljuvotinu kao predgovor/osvrt ili kako to vec nazvati... :palacdolje:

Sutra, 19 sati, Lauba

 
EnduroLab said:
Doci cu sutra na predstavljanje knjige iz ciste kurtoazije. Pa ne vjerujem da je taj ludak stavio onu bljuvotinu kao predgovor/osvrt ili kako to vec nazvati... :palacdolje:

Sutra, 19 sati, Lauba

:LOL: (y)
 
Bio sam sinoc na predstavljanju knjige i mogu samo reci sve pohvale Borisu i Kseniji  (y)
Mislim da zasluzuju veliki naklon i zelim im svu srecu u daljnjem putovanju :021:
 
Izuzetna prezentacija izuzetnog putovanja.

Zadovoljstvo je bilo prisustvovati prezentaciji,
kao što je i sada zadovoljstvo provesti slobodne trenutke uz njihovu knjigu.

 
Jel zna neko jel se knjige mogu kupiti u digitalnom obliku i di?
 
Mislim da knjige u digitalnom obliku ne postoje, a ako i postoje, to je samo u domeni Borisa, pa je najbolje pitati njega osobno, jer on ima original "press release"... iako mislim da je odgovor na digitalizaciju negativan, jer je to i zeleno svjetlo za onda knjigu ima svatko for free...
 
Ja osobno kupujem elktronske knjige iz prakticnih razloga, nazalost ko i sve ostalo i to na balkanu kasni godinama........
 
Na fejsu imate masu grupa sa tisucama knjiga.
Meni osobno otkrice i spas i gustam na brodu citat jer obicno je internet limitiran na 300 MB dan i spor
 
On topic, pročitah njihove putopise, interesantno štivo. Pogotovo putovanje u Sibir na jednocilindrašu te događaje u Kini. Radujem se i ovoj knjizi.