Boulevard C90

WraGG

Well-known member
Naletih na zanimljiv motor na oglasniku, pa da prokomentiramo malo koliko je isplativa kupnja.
Radi se o C1500 za US trziste gdje se prodavao pod imeno Boulevard C90. Da li je vec netko imao iskustvo sa americkim japancima i koliko se razlikuju od ovih koji su redovno dolazili na stari kontinent? Ponajvise me zanima kakva je situacija sto se tice rezervnih dijelova, tj. da li su isti kao i kod EU modela i ako nisu koliko su lako dobavljivi. Ovaj konkretno je vec registriran u Njemackoj gdje se i ja nalazim, pa mi uvozi, carine i homologacije nisu problem.
 
Sta krece? Sto postavljam konkretna pitanja i zanimljive teme a ne pisem gluposti? Oprosti, nisam znao da je forum namijenjen samo za podjebavanja i budalastine. Ispricavam se, pobrisati cu temu i izlogirati se trajno.
 
Nikakvo ruganje nije bilo ljudino samo sam to komentirao zato sto sam ti vec nekada napisao da se jos trazis sa motorima, pisao si temu kao da ga planiras kupiti. Da si otvorio temu samo o motoru da se napise koja ne bi rijec rekao!

i da motor je predobar
 
Ok, i meni izgleda predobar, ali me zanima koliko je ludo kupiti motor za US trziste. Mozda bih ga i kupio da znam da mi se sutra nece desiti da necu moci doci do nekog dijela jer se razlikuje od EU modela :D
 
ne razumijem se puno u mehaniku ali mislim da to ne bi trebao biti problem jer sumnjam da je to ista drugacije. mozda jedino imaju drugacije serijske brojeve dijelova iako i to ne vjerujem pa ces morat malo vise kopat. Na kraju gugl je zakon i lako se to provjeri.


i da u pravu sam jos se trazis i svrbi te visak love. i to je super....jao kako je lijepi osjecaj traziti motor i dovesti ga doma...to mi iskreno fali
 
  • Like
Reactions: WraGG
ne razumijem se puno u mehaniku ali mislim da to ne bi trebao biti problem jer sumnjam da je to ista drugacije. mozda jedino imaju drugacije serijske brojeve dijelova iako i to ne vjerujem pa ces morat malo vise kopat. Na kraju gugl je zakon i lako se to provjeri.


i da u pravu sam jos se trazis i svrbi te visak love. i to je super....jao kako je lijepi osjecaj traziti motor i dovesti ga doma...to mi iskreno fali
Ako je već bija registriran u EU, ne bi tribalo bit problema jer su sve potrebne homologacijske preinake odrađene (regulative su drukčije priko bare, pa tako i modeli za njihovo tržište).
 
to mi je prika sasvim jasno no mislio sam na dijelove ovo za regu se podrazumijeva
Ako je već bija registriran u EU, ne bi tribalo bit problema jer su sve potrebne homologacijske preinake odrađene (regulative su drukčije priko bare, pa tako i modeli za njihovo tržište).
 
  • Like
Reactions: Shepa