branik od vespe.

thundeRRace

New member
Pa kako je ono stavljeno. danas sam ga iša skidat, ali nisam nikako uspija. Nakon dogog odvidavanja, pa čupanja rukama i nogama, pa lupanja čekićem, vidija sam da je iz 2 komada. Jel ko zna kako se to skida, kitava, pituraje, i vraća nazad :mrgreen:
 
Po iskustvu od mojih kupaca: Ekipa koja kaže branik misli na blatobran
Nije iz 2 komada nego iz jednog. Moraš izvući vilicu za skinut blatobran.  :wink:
 
dobro kažeš, blatobran.
Skinija sam prednje kolo, odvida one 2 vede, samo amortizer se odvojia. skinija sam još 2-3 vide odvojia se i branik, ali ga ne mogu izvuć. Pa di su te vide, i kako da skinem vilicu. Je li to ona vida s druge strane di je brava.
 
Vilicu skidas : skines poklopac volana (di je brzinomjer), odvidas vidu od u volanu odzada (prema sjedalu), za skinit donji dio volana sa vilice.Otkaci prednju kocnicu da mozes skinit vilicu.Nakon toga imas okruglu siroku maticu na vrhu vilice (ustvari 2 su jedna na drugoj) sa 4 utora , cekicem i odvijacem ravnim odvidajes, odvidas to i ide vilica doli.pazi da to kad razvidas volan se pocinje okretat bez obzira na granicnike volana, pa se desi da zabijes blatobran u karoseriju, i zafrizas stagod.
 
A šta će bit? Piturat ćeš blatobran i sve 5!! (y)

Inače, to definitivno nije branik. Prenježan je za bilo šta i krivi se ako muva sleti na njega. :mrgreen: