Brembo Algarve Grand Prix - 05-07. Studeni 2021.

Moto2 jos gora :mrgreen:
Raul je bolji vozac od Gardnera al ime i nacionalitet💪 Dorna gura, dosta je Spanjolaca ne treba im vise a Aussia nigdje na vidiku, Mlinar nikad nista od njeg :mrgreen:
Koji Mlinar :rolleyes:
 
Acosta, Gardner, Quartararo... sva trojica su zasluženo prvaci....jbg. navijao sam za Raula Fernandeza u moto2 al je mali klokan ipak zaslužio titulu, nema prigovora ....
No u toj klasi pored Raula ima cijeli niz vrhunskih vozača ali kako se vidjelo nisu zreli za cijelu sezonu, prije svega Lowes za kog sam na početku mislio da će ih pomest.
Motogp je i ove godine zaslužio čestitke, novi prvak francuz mlad a dobar, povratak starog Marqueza za drugu sezonu, odlazak Valeta, napredak Bagnaie, propast Vinalesa, Dovia, Petruxa, KTM-a općenito, ustajali suzuki, Mir i Rins ipak korak nazad, dukatisti Miller, Zarco, Martin prosječni ...itd..sve u svemu na kraju ipak najbolja dvojica u borbi za vrh (y)
Još cirkus u Valenciji ...ko juha bez papra, revija...;)
 
Danas tek pogledao moto3. To je bilo to.
Zabava.
Dragi su mi i acosta i foggia. Pravi vozači.
Cilj im je doći do gp-a i onda kad to postignu, najčešće postanu dosadni i vrte se manje više oko istog mjesta, bez iznenađenja.
A živo me zanima šta će onaj binder dogodine napravit :ROFLMAO:
 
pogledao sam trku tek jucer. pecco konstantan, utrka konstantna. nesto cudno mi se desilo jer sam bio na 14 krugu i otovorio oči na 6. vrijeme leti kad se zabavljas :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: pikacu79
😁 Don't mess with Patt Garrett 😂 "Rossi has raced against 175 riders in the premier class and Garrett Gerloff is the only one he has never beaten."