Brembo Algarve Grand Prix - 05-07. Studeni 2021.

Gledam Acostu na podiju i brijem kako nema vise mogucnosti atraktivnih nadolazecih prvaka, svi dolaze iz istog bunara...
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Odlična utrka.
Da nebi bilo zabune,ovo sam napisao za moto 3
😁
 
Last edited:
Ja trke I kurca..deda najbolja yamaha..Morbideli..koja kesa eto ti tvornicki motor jebo te on..penzioner ga pobjedi..mali Marquez bi sjebo milera do kraja al et ..izgleda da su mu podvalili burazovu hondu..goloprsi banana..sto ne upade proslu trku da bude zanimljivije
 
Nije enduro za svakoga.🤔
 
Jedva se Chea rijesili doveli jos vecu tarabu Dovia, Che je samo zadnjih 10 godina luzer ovaj je cijelu karijeru :mrgreen:
Bolci 👍 jest da su utrku morali prekinut, nizasto, da ne bi mali Joker ladno uzo Brasnara :mrgreen:
 
IMG_20211107_145846.jpg
 
Moto2 jos gora :mrgreen:
Raul je bolji vozac od Gardnera al ime i nacionalitet💪 Dorna gura, dosta je Spanjolaca ne treba im vise a Aussia nigdje na vidiku, Mlinar nikad nista od njeg :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: piljun
Forza DUCATI 💪 💪 💪

Forza DUCATI 💪 💪 💪

Forza DUCATI 💪 💪 💪

Forza DUCATI 💪 💪 💪

Forza DUCATI 💪 💪 💪

Forza DUCATI 💪 💪 💪

Forza DUCATI 💪 💪 💪

Forza DUCATI 💪 💪 💪

Konstruktorski naslov je doma, jos momcadski i onda moze doktor Mozofski pocet rektumospojiju 😜😁❤️

Prognozu sam falio za milimetar 😝
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Lakši potres mozga na moto-cross treningu.
Laksi potres malo morgen..sumnjivo mi je sve to..lici mi na ono otvaranje prozora..ako je laksi potres mozga zasto ga nema nigdje...znamo da se voli kreveljit I pokazivat konjske zube..ja otkako sam sam sebe uhvatio u lazi nevjerujem nikom..al saznacemo uskoro.u lazi su kratke noge
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and Švabo
Citam i cujem da se i po belom svetu strucnjaci cude i pitaju za njeg, nigdje ga nit je ko sta vidio nit cuo 🤔
 
Laksi potres malo morgen..sumnjivo mi je sve to..lici mi na ono otvaranje prozora..ako je laksi potres mozga zasto ga nema nigdje...znamo da se voli kreveljit I pokazivat konjske zube..ja otkako sam sam sebe uhvatio u lazi nevjerujem nikom..al saznacemo uskoro.u lazi su kratke noge
Ovako nesto kao sve ok ali ruka jebe stalno..