Brod open Race 29.08.2021

GePeZe

Well-known member
Slavonski Brod, 29.08.2021
Ulaz besplatan
 

Attachments

  • plakat finalni.jpg
    plakat finalni.jpg
    3.5 MB · Views: 0
Bila je staza u nedjelju otvorena za trening sat vremena.
Čul sam se sa Zdesom, veli da za trku stavlja klizaljke umjesto guma :)
 
Bila je staza u nedjelju otvorena za trening sat vremena.
Čul sam se sa Zdesom, veli da za trku stavlja klizaljke umjesto guma :)
pogotovo ako bude kiše taj dan :)
 
Bila je staza u nedjelju otvorena za trening sat vremena.
Čul sam se sa Zdesom, veli da za trku stavlja klizaljke umjesto guma :)
Zanimljivo ...za trening , ko je koga obavjestio , nekakvo favoriziranje , ti meni ovo ja tebi ono ... jebemti govna da ti jebem ...
 
  • Like
Reactions: sharky969
Vraga se sikiras... po klizavom ti i onako niko nemore nis 👍

zamisli da vozis Krizevce i to je to ... samo gas 😁
 
Zanimljivo ...za trening , ko je koga obavjestio , nekakvo favoriziranje , ti meni ovo ja tebi ono ... jebemti govna da ti jebem ...
To smo na Grobniku čuli, da je staza bila u nedjelju otvorena za vožnju sat vremena.
 
Jel zna netko kako je Gajs, nezgodan pad, ljudi kazu skroz unistena noga, slomljena ruka i ostao bez prsta. Nadam se da nije tako 😔😔😔
 
Nije tak , ruckica mu prst zgnjecila , ostalo izgleda samo natuceno , navodno je tibor na vezi s njim ...
 
A valjal sam se malo danas , a skoro i skoro vise od par puta ponavljal ...
 

Attachments

  • Screenshot_20210829-182532_Chrome.jpg
    Screenshot_20210829-182532_Chrome.jpg
    367.3 KB · Views: 0
  • 20210829_105237.jpg
    20210829_105237.jpg
    2.5 MB · Views: 0
  • 20210829_105429.jpg
    20210829_105429.jpg
    2.8 MB · Views: 0
  • IMG-20210829-WA0042.jpg
    IMG-20210829-WA0042.jpg
    253.2 KB · Views: 0
Ovaj put nemam puno materijala, kako sam bio jedini u Franinom boksu, nisam mogao eksivirati sa bok bok idem ja malo fotkati uokolo (u prijevodu, jebali te grijači i štenderi :D ).

Uglavnom, krenuli smo iz ST ko 17:00 u subotu, sa pouzdanim Fijatom prekrcanim šatorom i madracima na napuhavanje.

Do Karlovca stara cesta, ostalo autoput. Uz par zaustavljanja, u Brodu smo bili u 01:00 ujutro. Jebeni tramak, Ne znam jel Split na kraju svita ili je to Slavonski Brod. Ili treba čipat Scuda.

Do 2 ujutro smo složili šator, izbacili KTM-a i napuhali madrace. Trebam li reći da je cijelo vrijeme lijevala kiša, to me osobitno zabavilo prilikom ukopčavnja produžnog kabela u struju.


Sama staza je prava gradska, znači, uska, opasna i uzbudljiva. Na to dodati kišu, pa onda postane jebeno opasna :) Organizatori su mi bili odlični, slavonsko gostoprimstvo nema granica, a i sama lokacija je odlična. Unutar ''kruga'' je bilo sve što ti treba, a ako i trebaš van, nema nepotrebnih komplikacija.

Spavanje u kombiju na stazi ima svoju draž. U ovom slučaju poprilično umanjenu draž zbog usrane kiše, al OK.

Ujutro smo namontirali kišne gume. Motor se ponaša super, Frane se osjeća odlično, ima hrpu rezerve. Moram reći da me iznenadilo koliko se 125ice dobro snalaze po kiši, valjda su lakše i okretnije? Također, tu se vidjelo koliko je klasa 1000 bauštela, motora je bilo posvud, to zadržati na mokroj gradskoj cesti je bio jebeni izazov. Pokazalo se da je brodska zmija ugrizla mnoge taj dan.

Kad je došla ''naša'' trka, imao sam odličan osjećaj. Frane je stvarno bio opušten i sve je izgledalo kao da će napokon ostvariti tu prvu, dugo očekivanu pobjedu.

WlwyHjx.jpg


Na startu utrke, Davidu (glavnom konkurentu taj dan) se gasi motor. Svi oko njega startaju, Frane se probija na prvo mjesto u klasi i sve djeluje kao da je to naš dan.

Krug nakon, vidim da se Frane gura sa klasom 125, potpuno nepotrebno i mali crvičak sumnje mi se uvlači u glavu. Tu se također vidi naše neiskustvo, nismo se dogovorili di ću stajati da mu nekako signaliziram tempo. Škola za idući put.

U njegovoj glavi, David je startao i puše mu za vratom i on gnječi KTM-a kako bi osigurao to toliko iščekivano prvo mjesto.

Kako je tekla trka, možete vidjeti na videus mog mobitela:


Moje isprike na neprimjerenim riječima :D


Isprva sam se usrao, dosta je zajebano izgledalo, al onda sam skuzija da se kreten diže, pa mi je bilo lakše.

Motor nije puno najebao, al nije za voziti:

ypTG02h.jpg


O6RxPca.jpg


U biti normalnoj osobi nije za voziti, Frane se diga i nastavija:


Tako bez volana, uspio je prijeći drugoplasiranog i osovojiti drugo mjesto:

zOsJZkk.jpg


Drugi danas, drugi u poretku, OK je. Čekamo Požegu za prvo :)

Od ostalih stvari, jeben safety car:

VsOd06R.jpg


Baš baš bolesna.

Viškov ''walk of shame''

o9E5Evy.jpg


Krasan bajk:

s8pKiO9.jpg


I Salopekov krasan bajk.

Zwvdqig.jpg


Njegova ergela je baš složena tehnički jebeno i s ukusom. Prva liga.

Od ostale zabave, pobjednik klase 5 brusilicom otpilao ''višak'' radilice :

awDEvwQ.mp4

Otpilano kako bi stalo ''CUSTOM RREJSING DEKLO'' jer je originalno razbija:

phkiUF9.jpg


xK8WCSa.jpg



I to je to.

U svakom slučaju, odlično.
 
Ispravak, pobjednik klase 7.
Gledali su nas s podsmijehom, bilo je vise varijanti i materijala.. na kraju je stručni team odabrao najbrže izvedivi zahvat.
Uliveno je staro ulje iz katamarana i gas!
 
Ispravak, pobjednik klase 7.
Gledali su nas s podsmijehom, bilo je vise varijanti i materijala.. na kraju je stručni team odabrao najbrže izvedivi zahvat.
Uliveno je staro ulje iz katamarana i gas!

Ona scena, leži u vodi, fleksericom pila radilicu, kabeli u vodi, dekla nema...Priča za sebe.
 
Jebote , ja sam komotno mogel vozit big boyse z vfrom ...pobjedil bi s 20 sekundi fore :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

P.S

Kiša je bila jednaka ...
 
  • Haha
Reactions: Nero