Brojači prometa-oprez!!!

VOPA

Active member
Na nekim cestama u nadležnosti Hrvatskih Cesta(prema B. Manastiru i prema Šamcu) su na cesti usred trake postavljeni privremeni brojači prometa koji ničim nisu označeni.Izgledaju kao jedan segment ležečeg policajca i visine su oko 5 cm.Kada sam na to obratio pažnju jednom od vodećih ljudi HC-a u Osijeku dobio sam odgovor da to ne smeta autima jer je na sredini vozne trake,a motora ionako nema puno pa valjda nitko neće naletiti,a ionako je to samo privremeno za mjesec,dva...
 
VOPA said:
Na nekim cestama u nadležnosti Hrvatskih Cesta(prema B. Manastiru i prema Šamcu) su na cesti usred trake postavljeni privremeni brojači prometa koji ničim nisu označeni.Izgledaju kao jedan segment ležečeg policajca i visine su oko 5 cm.Kada sam na to obratio pažnju jednom od vodećih ljudi HC-a u Osijeku dobio sam odgovor da to ne smeta autima jer je na sredini vozne trake,a motora ionako nema puno pa valjda nitko neće naletiti,a ionako je to samo privremeno za mjesec,dva...
92 i tužakaš. Pa Hrvatske ceste dobiju prijavu jer su postavili neku nakupinu nečega na cestu, a nisu je označili.
 
VOPA said:
Na nekim cestama u nadležnosti Hrvatskih Cesta(prema B. Manastiru i prema Šamcu) su na cesti usred trake postavljeni privremeni brojači prometa koji ničim nisu označeni.Izgledaju kao jedan segment ležečeg policajca i visine su oko 5 cm.Kada sam na to obratio pažnju jednom od vodećih ljudi HC-a u Osijeku dobio sam odgovor da to ne smeta autima jer je na sredini vozne trake,a motora ionako nema puno pa valjda nitko neće naletiti,a ionako je to samo privremeno za mjesec,dva...

na državnim cestama ne smije biti nikakvih uzvisina većih od 2,1cm a sve šta se stavlja (vibro trake, brojači prometa, zvučne trake) moraju biti označene vertikalnom i horizontalnom signalizacijom, prema tome oni nisu u pravu i moš ih hebat  :wink:
 
VOPA said:
Na nekim cestama u nadležnosti Hrvatskih Cesta(prema B. Manastiru i prema Šamcu) su na cesti usred trake postavljeni privremeni brojači prometa koji ničim nisu označeni.Izgledaju kao jedan segment ležečeg policajca i visine su oko 5 cm.Kada sam na to obratio pažnju jednom od vodećih ljudi HC-a u Osijeku dobio sam odgovor da to ne smeta autima jer je na sredini vozne trake,a motora ionako nema puno pa valjda nitko neće naletiti,a ionako je to samo privremeno za mjesec,dva...

kupi enduro.
 
pozovi novinare, mozda jednom budu na 'nasoj' strani  :misli:
 
shesta said:
na državnim cestama ne smije biti nikakvih uzvisina većih od 2,1cm a sve šta se stavlja (vibro trake, brojači prometa, zvučne trake) moraju biti označene vertikalnom i horizontalnom signalizacijom, prema tome oni nisu u pravu i moš ih hebat  :wink:
Eto hvalevrijedne informacije  (y)

Samo gdje li su iskopali ovaj 0,1cm  :misli:
:mrgreen:
 
Ja sam sa skuterom par puta naletio na ta sranja i mogu reći da mi nije bilo ugodno. Čak sam jednom dobio bolove u vratu nakon naleta na to jer ga nisam na vrijeme uočio a skuter se dobrano zatresao. Vrlo opasno, pogotovo za skutere!!
 
Branke said:
Valjda su mislili da inch ima 2,1 cm

ne bi se uopće čudio...
 
92 i tuzakam ,koga...sto...neki dan sam si felgu sje..ala...jer uletih u rupu omanju jer izbjegavah ovecu...i onda me uslikase (ne moram se slikat ponovo za osobnu imam slike sad)...i sad kome da se zalim...tako i s tim brojacima i s bilo cim u ovoj drzavi...i da dobit cu povecanje place od 5 posto,ima da si svega kupim...