brojevi zenskih jakni

Status
Not open for further replies.

iluvatar

New member
evo jedan problem...doduse nije problem  :mrgreen: trebam pomoc zenske populacije ...koji kroj, broj il proizvodac radi zenske modele jakni za cure sa vecim  :cice: :cice: a normalnim strukom znaci velicina da je small samo da gore ima vise mista
 
Mi imamo Duchinni Cozzie jakne baš ženske pa vidi da li možeš nešto slično kod vas da nabaviš:

Duchinni%20Cozzie%20pink.jpg


Duchinni%20Cozzie%20back%20400.jpg


Duchinni%20Cozzie%20black.jpg
 
mislia sam na kozne jakne zato i je problem sta oce da joj u struku stoji uz tijelo a da gore ne stiska...
 
Možda bi i ljudi mogli pomoć ali bilo bi dobro da staviš koju sliku da vidimo o čemu se tu radi :D
 
MiroST said:
Možda bi i ljudi mogli pomoć ali bilo bi dobro da staviš koju sliku da vidimo o čemu se tu radi :D

to san joj i ja govoria kako ce ljudi znat o cemu se radi bez slike al neda se :LOL:
 
mislim da bi bilo jednostavnije da odete u neku trgovinu gdje je veci izbor jakni i jednostavno isproba nekoliko modela pa nesto ce joj odgovarat  (y)  nema zenske populacje ni za ljek  :palacdolje:
 
evo da se onda javim kao dio ženske populacije  :mrgreen:
ne znam o kojoj se veličini radi u tom kako ti kažeš gornjem dijelu ali moram reći da i mene u tom dijleu ima dosta....nosim kožnu M tech jaknu i odlična mi je u svakom pogledu (y).....ima lijepe krojeve i modele....ali naravno bez probe ništa....
(y)
 
Ovaj topic sad citaju i primjerci muske populacije kojima su narasle sise  :mrgreen:
 
adrenalina said:
evo da se onda javim kao dio ženske populacije  :mrgreen:
ne znam o kojoj se veličini radi u tom kako ti kažeš gornjem dijelu ali moram reći da i mene u tom dijleu ima dosta....nosim kožnu M tech jaknu i odlična mi je u svakom pogledu (y).....ima lijepe krojeve i modele....ali naravno bez probe ništa....
(y)
A jel ti mogu bit prijatelj  :mrgreen:
 
dečki pa ajde se uozbiljite.... :wink:
da pomognemo čovjeku odnosno njegovoj nježnijoj polovici..... (y)
iako se na ovakvu temu moglo i očekivati raznih komentara  :mrgreen:
 
adrenalina said:
dečki pa ajde se uozbiljite.... :wink:
da pomognemo čovjeku odnosno njegovoj nježnijoj polovici..... (y)
iako se na ovakvu temu moglo i očekivati raznih komentara  :mrgreen:

ja sam joj odma reka da ne ocekuje neku pomoc na forumu al je trebalo razuvjerit  :LOL: a sta ces ljudi davno sise nisu vidili  :jesus:  :jesus:

e sad ja imam alpinestars jaknu njoj se svida logo pa bi i ona  :blahblah: a ducan alpinestarsa najblizi u istri  :cigle:
 
iluvatar said:
ja sam joj odma reka da ne ocekuje neku pomoc na forumu al je trebalo razuvjerit  :LOL: a sta ces ljudi davno sise nisu vidili  :jesus:  :jesus:

e sad ja imam alpinestars jaknu njoj se svida logo pa bi i ona  :blahblah: a ducan alpinestarsa najblizi u istri  :cigle:

Razumljiva problematika!
Baš sam htjela preporučiti Alpinestars,kao firmu koja dosta polaže pažnju na konstituciju ženskog tijela.
Makar moram priznati da i ostali prizvođači(dainese,ixs,arleen ness..) imaju isključivo modele namjenjene ženama,kod kojih kroj prati liniju tijela.Problematični su unisex modeli,koji su više namjenjeni muškarcima manjih proporcija.
 
stvar je jednostavna....od dućana do dućana i od marke do marke sve po redu isprobavati pa će od svega toga nešto biti ok.....al treba krenuti jer evo sezona samo što  nije počela(nekima već je)  (y)
 
Ma nema šanse da ti dođeš do odgovora ovak, to ti je ko i patika, dođem kupt treba mi 38, na kraju kupim 40 jer su kalupi užasno mali. Mora ona ić vidjet, i sama sam se uvjerila da modeli koji ti se ne sviđaju preko neta kad ih vidiš u trgovni potpuno drugo pjesma. A i daj molim te pa kolke ona ima cike ne 5icu, ne 6icu neg 10ku majke ti ak ne može ni jednu jaknu zakopčat preko sisa, a svugdje joj je dobra, ma pričaš gluposti, to samo misliš, vjerovatno bi mogla obuć većinu jakni. :mrgreen: Vjeruj mi znam i sama, a i za hlače mi je problem jer imam sam noge metar i po (skoro),a nosim najmanji broj (36-38 kak koji ima) pa mi budu dobre mog zakopčat a kratke majke ti pol metera  :mrgreen: :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.