BUDVA (CG)-BIKER FRENDLY VILLA

BEŠO - SB

Member
  -motorista iz Budve,na našem forumu koristi nick tdm93 u svojoj villi nudi:
        - smještaj po osobi za 10 eura
        -od centra udaljeno 3,5 km
        -treba se najaviti zbog dogovora i rezervacije

  više info na  http://www.villa-lighthouse.com/
 
tibertov said:
10 eur je sad ili i u recimo 7mj?
Tip je rijetko na ovom forumu pa da ćekaš odgovor zato je tu link sa svim podacima koji su potrebni da bi netko dobio pravu informaciju,tu je adresa,galerija fotki interijera i eksterijera,brojevi telefona za kontakt.Ako doživim rujan ja sam tamo početkom mjeseca sa suprugom jer prije nemogu pošto je cijelo ljeto u Drveniku.
Ovu info sam stavio zato što mnogo motorista posjećuje CG i Budvu pa da imaju neki početni kontakt.Tamo je slično kao u našem Dubrovniku,ono što je u glavnoj ulici 200 kuna u sporednoj uličici iza ugla je 70 kn.Čovijek ima volju pomoći kod odabira restorana gdje i prosječan čovijek može otiči na većeru,a i BIKER FRENDLY nešto valjda znaći.
 
2012. godine sa ekipom ( 8 motora ) ,bili i prespavali 2 noći . Ni najmanjih zamjerki nije bilo. Apsolutna preporuka.
 
BEŠO - SB said:
Tip je rijetko na ovom forumu pa da ćekaš odgovor zato je tu link sa svim podacima koji su potrebni da bi netko dobio pravu informaciju,tu je adresa,galerija fotki interijera i eksterijera,brojevi telefona za kontakt.Ako doživim rujan ja sam tamo početkom mjeseca sa suprugom jer prije nemogu pošto je cijelo ljeto u Drveniku.
Ovu info sam stavio zato što mnogo motorista posjećuje CG i Budvu pa da imaju neki početni kontakt.Tamo je slično kao u našem Dubrovniku,ono što je u glavnoj ulici 200 kuna u sporednoj uličici iza ugla je 70 kn.Čovijek ima volju pomoći kod odabira restorana gdje i prosječan čovijek može otiči na većeru,a i BIKER FRENDLY nešto valjda znaći.

Hvala, bas planiram ovo ljeto u pravcu Sarajevo-Budva, nisam nikad ni u jednom gradu bio, pa skupljam sad samo kontakte :) Ali tesko da bude na ljeto slobodnih mjesta dole, kod njih isto cvjeta turizam!
Dva dana su dosta da se vidi Budva  :mrgreen: ?
 
Upravo se vratili iz CG, bili i spavali kod njih, mogu samo potvrditi sve gore napisano i preporučiti budućim posjetiocima. Sve pet...hvala Jasna i Saša (y)
 
thule_5689 said:
Upravo se vratili iz CG, bili i spavali kod njih, mogu samo potvrditi sve gore napisano i preporučiti budućim posjetiocima. Sve pet...hvala Jasna i Saša (y)
    Samo da dignem temu i podsjetim motoriste kojima je Budva cilj ili su samo u proputovanju.....

                  http://www.villa-lighthouse.com/
 
nama je Gasho u Baru riješio sve što je trebalo i mi došlina gotovo ...  :mrgreen:  (y)

ali lijepo je ovo znati, može zatrebati ..  (y)
 
strasilo said:
nama je Gasho u Baru riješio sve što je trebalo i mi došlina gotovo ...  :mrgreen:  (y)

ali lijepo je ovo znati, može zatrebati ..  (y)
Pozdrav frendu,zato naziv teme i je BUDVA,a ne Bar.... (y)
 
strasilo said:
nama je Gasho u Baru riješio sve što je trebalo i mi došlina gotovo ...  :mrgreen:  (y)

ali lijepo je ovo znati, može zatrebati ..  (y)

Daj mi molim te objasni di je od Gaše pizzeria ili kaj već ima.... Sreo sam dobrog bajkera u Banja Luci, rekoh mu da idem za Budvu te mi je reko za Gasu, reko je da kad dođem dole nađem njjegovu pizzeriju i da će mi čovjek pomoći oko svega, doduše meni je trebao samo smještaj!

Nooo, u Budvi nije niko koga sam pital znal di je ta pizzerija :mrgreen: , naravno zaboravio sam kaj mi je bajker iz BL govoril i tak nisam mogel naći ni G od Gase...srećom našao sam smještaj ali bilo bi mi draže da sam upoznal Gasu itd...

Kod dotičnog nije na žalost bilo mjesta, al snašli se, je da je bilo skuplje ali jbg...moraš negdje spavat!
 
BEŠO - SB said:
  -motorista iz Budve,na našem forumu koristi nick tdm93 u svojoj villi nudi:
        - smještaj po osobi za 10 eura
        -od centra udaljeno 3,5 km
      -treba se najaviti zbog dogovora i rezervacije

  više info na  http://www.villa-lighthouse.com/

  Naglašeno u prvom postu.....ni janjetinu nemožeš svagdje naći kad god naletiš (y)
 
Gasho je u Baru, a ne u Budvi.... ali to je nekih 40-45km ... a Gashina pizzerija je u samom centru Bara, kod robne kuće i zove se Pulena....  (y)
 
Eh da sam za to prije znao... mada, nisam ni pretjerano vise platio hotel jer sam uspio neki popust u 6 mj uhvatiti...
 
Molio bi dali netko može staviti kontakt broj od Jasne i Saše....puno hvala
 
BEŠO - SB said:
Molio bi dali netko može staviti kontakt broj od Jasne i Saše....puno hvala

+382 68 034 184 Saša
 
Hvala Danko (y)