Bura - đir do Lukova

Stormbringer

New member
Nedjelja, 10 ujutro, susret i kava u Lavalu. Zbog bure i zatvorene ceste od Novog Vinodolskog prema Senju, rota promijenjena i dogovorena voznja put G. Kotara i dalje prema Bjelolasici.  Zbog neprikladne obleke 2 člana odustala od voznje.

#1 - Fredi, Nekid, Stormbringer, HrkiTdm, Beeny
#2 - Stormbringer, Beeny, Streetfighter
#3 - Fredi, Morana, Zoran, HrkiTdm, Stormbringer

U10:30 krenuli preko Bakra, Grobnika, starom cestom prema Delnicama.
 
#4 - stop i cajanka (zagrijavanje) u Delnicama
#5 - pridruzili se Janko i Dubravka iz Ka na Fazeru
#7 - Fredi, Streetfighter, HrkiTdm i Zoran
#8 - Stormbringerica, Dubravka, Beeny i Fredi

Fredi obavijestio Alfreda/Čoxa o promjeni plana i najavio dolazak na rostilj jos 9 osoba (gladnih). :klopa: :slinavac:
 
#9 - spremni za polazak iz Delnica

Preko Vrbovskog prema Ogulinu stali na mostu preko Dobre i nastavili prema Bjelolasici.

#12 / 14 / 16 - na Dobri
 
#18 - Klek
#21 - na cesti prema Bjelolasici, priroda prekrasna, cesta dobra, pocelo padati lisce, mjestimicno pijesak u zavojima
#25 - tankanje na zatvorenoj pumpi (INA), bez obavijesti da je zatvorena, skinuli se i poceli puniti, a ono nista.
#27 - tocenje iz supljeg u prazno. Tek za vrijeme slikanja sam skuzio da ne ide benzin, sat se normalno vratio na 0.
 
Selo Jasenak (skretanje prema Bjelolasici) - gostiona Malj - stali na kavu/caj/pis pauza i zagrijavanje uz pec na drva.
 
#34 - Janko i Dubravka u Malju

Preko Banskih vrata i Breza dosli u PG zupaniju, kroz Pleteno nastavili prema Lukovu.
 
Vedro, hladno, jaka bura, gladni, konji na pasi i uz cestu, ista cesta kojom smo prosli na pocetku sezone. Oprez pijesak.
 
#68 - raskrsnica Lič / Lukovo
#72 - kroz sumu prema Lukovu
#73 - dolazak na Tonka Ranch 768 mnv (HrkiTdm s padobranom)
#75 - dobrodoslica by Blizanac

Nastavak druzenja uz  :vecerica: i  :vatrica: i  :bananapivo: na http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,30217.0.html

Nakon toga povratak u Ri, ukupno cca 250 km ugodne voznje. Do slijedeće voznje pozdrav svim ucesnicima ovog đira  (y) (y) (y)
 
super slike (y)
bilo je ok, možda bi bilo i bolje da je bilo toplije i manje pijeska po cesti,sve u svemu lijep djir i živile hula-hopke :LOL:
 
Streetfighter said:
super slike (y)
bilo je ok, možda bi bilo i bolje da je bilo toplije i manje pijeska po cesti,sve u svemu lijep djir i živile hula-hopke :LOL:

Nisi sam, i ja sam ih imao  :LOL:
 
Karta puta ! Otprilike, jer smo isli starom i nekim lokalnim cestama.
 
Hm, vidim ja ostalo je nama još dosta toga za obići okoli Vas!

A ništa, onda zovete nas za slijedeći put  :wink:
 
A ja i Sharkica, fino u Alteu pa put Limski Kanal. Malo se vozili po Limskom kanalu u brodiću, vrijeme prekrasno bez oblačka, malo samo pri kraju kanala puhalo ostalo ugodno toplo, sjedili smo u restoranu u kratkim rukavima pa se najeli dagnji na buzaru i domaćih lignji sa blitvom i pomfriem u lokalnom prepunom restoranu (čekali 20 min na stol, sve krcato talijana i domaćih ljudi-sve rezervirano), i onda lagano put na 4 kotača sa klimom :mrgreen: do Rovinja pa lagana ugodna šetnjica po rovinju i kavica na rivi...sve u svemu DO JAJA!!! (y)
Iako ni vama nije bilo loše kako vidim...ali nama je bilo bolje!!!  :jesus: :jesus: :jesus:
 
DeeJay_ said:
A ja i Sharkica, fino u Alteu  :jesus: :jesus: :jesus:

Sad ti je kasno zalit, al u utjesi je nada. A mogli ste lijepo s nama. I jos u Altei.
 
Ne žalim ja ništa!!!
Ugodno društvo + ugodna vožnja sa klimom (ne smeta bura i pjesak itd.) + ugodan provod + dooobraaa hrana + ugodan ambijent + opet da kažem ugodno društvo...sve skupa čista PETICA!!!
Nego da, mogao sam sa Alteom da uzmem roštilj, meso, piće itd plus robu sa podstavom za one koji se zeznu u procjeni temperature itd itd, pa da se ugodno družimo di god stanemo!!! :jesus:
A mogao sam i navuć tangice pa izbacit guzu na stražnjem kraju Horneta i glumit trebu!!! :LOL:
 
Evo par slika!!!
#1 Limski kanal vožnja brodićem
#2 Rovinj - Sv.Eufemija u pozadini
#3 Limski Kanal - Dagnje na buzaru
#4 Limski Kanal - Sharkica jede dagnje
 
Storm, mora se priznati da ste zbilja imali lijep djir....

samo ste zagrizli u hladno...  u Istri ej stvarno bilo jos uvijek toplo da bi se dalo i voziti i bez hulahopki pa cak i bez postave na jakni...

sve u svemu, morat ce pasti bra jos jedan djiric i to slijedeci vikend a ja cu se morat dat u trosak i svojoj trebi kupiti roze tange.... ako imaju XL  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
sharkica said:
Storm, mora se priznati da ste zbilja imali lijep djir....

samo ste zagrizli u hladno...  u Istri ej stvarno bilo jos uvijek toplo da bi se dalo i voziti i bez hulahopki pa cak i bez postave na jakni...

sve u svemu, morat ce pasti bra jos jedan djiric i to slijedeci vikend a ja cu se morat dat u trosak i svojoj trebi kupiti roze tange.... ako imaju XL  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Bas ste zgodni  :zaljubljeni:

Ma opce nije bilo zima, ispod jakne kratki rukavi, to i ostali mogu potvrdit, trojica su bila u trapericama (vidi slike), a jedan i u hula-hopkama  :LOL:, mozda koji i u tangama  :LOL:, vidim da je netko to izbrisao.  :misli:

Moze, jos koji dir, dogovorite.  (y)

A kupi mu jedne... :wink:...
 
sharkica said:
Storm, mora se priznati da ste zbilja imali lijep djir....

samo ste zagrizli u hladno...  u Istri ej stvarno bilo jos uvijek toplo da bi se dalo i voziti i bez hulahopki pa cak i bez postave na jakni...

sve u svemu, morat ce pasti bra jos jedan djiric i to slijedeci vikend a ja cu se morat dat u trosak i svojoj trebi kupiti roze tange.... ako imaju XL  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Al moraju bit XL i u prednjem dijelu!!! :LOL: