Burnout-vase slike?

Kum-954

New member
Posto su mi se svidjele Burnout Orginalne i obradjene slike od Bandit R-a, volio bih vidjeti i ostale slike drugih Burnout-a.Bez obzira sa susreta ili privatno.
Pozdrav i hvala svima!
 
Kum-954 said:
Posto su mi se svidjele Burnout Orginalne i obradjene slike od Bandit R-a, volio bih vidjeti i ostale slike drugih Burnout-a.Bez obzira sa susreta ili privatno.
Pozdrav i hvala svima!
Dobro si ti to zapalio,frajeru....
Nego....ajd`slijedeci put zapali gumu u Kitzbühelu u pjesackoj zoni  :mrgreen:
Prosli put sam (nesretnim slucajem) upao tamo,a da nisam primijetio  :mrgreen:
Sudeci po tome kako su mene "ispratili",mislim da bi tamo jedan Burnout bio prava atrakcija  :LOL:
 
Alta Schwede bissl posen ist hier net in... aber die geilen nigel nagel neuen Knee-Slider find ich noch besser  :0648:
 
cRuNk said:
Alta Schwede bissl posen ist hier net in... aber die geilen nigel nagel neuen Knee-Slider find ich noch besser  :0648:
Ah,komm....War das ein Witz ?  :mrgreen:
Pa,cijeli kombinezon mu je jos novi...nije jos stigao izdrapat  :mrgreen:
Rijesit ce on to...koliko ga poznajem - rijesit ce on to vrlo brzo  :D
 
ein bissl Spass muss sein ...  (y)
 
E pa pajdo moj, drugi puta kad budes iso u kitzbühl, ponesi Fotoaparat i nazovi me da idem s tobom pa da opalimo jedan Burnout i tamo! :mrgreen: (y)
Pozdrav Crunk,
ma nisam ti ja bas za slajfanje tih Knieschleifer, meni lakse uzet Flex i to odfleksati!  :D :D (y)
 
Kum-954 said:
E pa pajdo moj, drugi puta kad budes iso u kitzbühl, ponesi Fotoaparat i nazovi me da idem s tobom pa da opalimo jedan Burnout i tamo! :mrgreen: (y)
Pozdrav Crunk,
ma nisam ti ja bas za slajfanje tih Knieschleifer, meni lakse uzet Flex i to odfleksati!  :D :D (y)
E,da..sto se tice pjesacke zone...nije vrag da si mislio da sam ja kroz pjesacku zonu VOZIO ???
Ma,neeeee...pa ja sam GURAO motor  :whistle:
 
Evo sad,da ne bjezimo previse sa teme....
Ovu sliku sa susreta u VT je trebao ustvari dignuti Jolly...
Buduci da se Jolly u KC malo  :drunk:  :drunk:  :drunk: ,onda cu ja staviti sliku tog burnouta.
Jest da nisam ja slikao,al ne mogu docekat da Jolly dodje k sebi...  :mrgreen:
 
banditR said:
Evo sad,da ne bjezimo previse sa teme....
Ovu sliku sa susreta u VT je trebao ustvari dignuti Jolly...
Buduci da se Jolly u KC malo  :drunk:  :drunk:  :drunk: ,onda cu ja staviti sliku tog burnouta.
Jest da nisam ja slikao,al ne mogu docekat da Jolly dodje k sebi...  :mrgreen:


Kolega slikat čemo na ljeto ako treba i kako Bandit pali gumu..... :mrgreen:
 
Nekako imam osjecaj tko bi mogao biti najpopularniji ovdje....samo da Sip vidi temu...i ako jos postoje sve te slike  :mrgreen:
 
boRRis929 said:
Nekako imam osjecaj tko bi mogao biti najpopularniji ovdje....samo da Sip vidi temu...i ako jos postoje sve te slike  :mrgreen:
Po meni je to stroj,a ne osoba. 929
 
Jolly, pa nebudemo mi to dozivili da Bandit zapali gumu, imace puno za cistit  :mrgreen: :mrgreen:
Bandit ta slika sa Ficom je slikana 2008 god. na susretu kod Kumova! Steta sto nema moje i ja sam taj vikend skurio 2 gume.... :evil:
 
Kum-954 said:
Jolly, pa nebudemo mi to dozivili da Bandit zapali gumu, imace puno za cistit  :mrgreen: :mrgreen:
Bandit ta slika sa Ficom je slikana 2008 god. na susretu kod Kumova! Steta sto nema moje i ja sam taj vikend skurio 2 gume.... :evil:

Morat čemo ga dobro napit pa mu onda uzet ključeve.... :mrgreen: