Cagiva elefant 600ccm

iwcha16

New member
evo zanima me taj motor..vido sam ga 2 pua uzivo i pre j..... je...zanima me kakve je kvalitete i kakav je opcenito ko motor
 
meni jedan od ljepsih motora ikad...

ali nisam siguran da postoji 650, znam da ima 750 i 1000...

frend ima 1000-icu i cekam da ide u prodaju (ako bude, jer mu ga je zao prodati) pa da si ga priustim jer bi bilo steta da se zagubi taj motor negdje...  :wink:
i ja sam ga mislio kupiti, ali kada ga kupio prije spomenuti frend (od njegovog frenda, mog poznanika  :mrgreen: ) bio mi je malo preskup za to godiste...

mazen/pazen od prvog dana, nije razbijan, ide lijepo, kao sto vec pise ducati mashina...

i koliko znam, nije nekih problema bilo s njime.

po meni.  (y)
 
majle said:
meni jedan od ljepsih motora ikad...

ali nisam siguran da postoji 650, znam da ima 750 i 1000...

Postoji 650, ali ne postoji 1000 nego 900... Meni se najviše sviđa 900 Lucky Explorer.  (y)
 
AnteK said:
Meni se najviše sviđa 900 Lucky Explorer.

na pola puta između Tenerke i KTMa netom pristiglog sa Dakara
zapravo jako lijep motor, šteta što je talijan  :mrgreen:
 
iwcha16 said:
no ovog staviti neki akrapovic..malo rep presloziti...srediti..i gledaj ga..uff

za akrap nisam ziher, ali rep ne bi valjalo dirati
mora biti ovako tup na guzici
 
AnteK said:
Postoji 650, ali ne postoji 1000 nego 900... Meni se najviše sviđa 900 Lucky Explorer.  (y)

uuuups...  :oops:



a znao sam to...  :mrgreen:

e upravo kao na fotki je taj od frenda....  :wink:
 
AnteK said:
Postoji 650, ali ne postoji 1000 nego 900... Meni se najviše sviđa 900 Lucky Explorer.  (y)
Imao sam takvu cagivu elefant 900 lucky explorer boje,modelm sa karburatorima, 1994 godište ali sa dva diska napred i upsidedown vlilicama (čini mi se marzochi 50 mm,pazi u ono vrijeme)
Kupio sam je od poznatog čovjeka (1.vlasnika) kad je imala oko 10.000 km.Prodao sam je dobrom prijatelju kad je imala oko 20.000 km.
Nisam imao s njom nekih vrijedno spomena problema.Moj prijatelj je još uvijek vozi i sad ima 50.000 km.Isto nema nikakvih problema.
Bio sam prezadovoljan sa tim motorom i žao mi je što sam ga prodao,ali sam morao da bi kupio novi.
Interesantno je da je taj motor bio veoma lagan za tu klasu (imao je i plastični rezervoar).Zvuk je bio nenadjebiv (ducati rules),sad ima dva shacala koji su malo prema gore kao na "Paris Dakar motorima".
 
TREK said:
Imao sam takvu cagivu elefant 900 lucky explorer boje,modelm sa karburatorima, 1994 godište ali sa dva diska napred i upsidedown vlilicama (čini mi se marzochi 50 mm,pazi u ono vrijeme)
Kupio sam je od poznatog čovjeka (1.vlasnika) kad je imala oko 10.000 km.Prodao sam je dobrom prijatelju kad je imala oko 20.000 km.
Nisam imao s njom nekih vrijedno spomena problema.Moj prijatelj je još uvijek vozi i sad ima 50.000 km.Isto nema nikakvih problema.
Bio sam prezadovoljan sa tim motorom i žao mi je što sam ga prodao,ali sam morao da bi kupio novi.
Interesantno je da je taj motor bio veoma lagan za tu klasu (imao je i plastični rezervoar).Zvuk je bio nenadjebiv (ducati rules),sad ima dva shacala koji su malo prema gore kao na "Paris Dakar motorima".

Onda bio,sada je i uvjek će biti motor. Iako sam tvrdokorni Ducati fan radije bih imao lucky 900 od multistrade i hypera
 
Ona jedna 750 je prava mjera!
Prodaju se dvije po oglasnicima i to je motorin i za na put i za u birtiju!



Ova je  :misli:, cijena ok, ali ako krepa....