cagiva elephant 350! pomoc!!!

Hrco

New member
89.g.
zanima me ako netko zna nesto o motoru, sto je sa dijelovima,da li se lako dolazi do njih,  da li ga je netko vozio i sl. cijena je cca 1700€. da li je uredu ?? sta najbrze odlazi?
sto god znate napisite. hitno mi je!
 
Samo da još nadopunim da ja motor 2t i 350ccm s nekih 200+ kg...
 
Hrco said:
89.g.
zanima me ako netko zna nesto o motoru, sto je sa dijelovima,da li se lako dolazi do njih,  da li ga je netko vozio i sl. cijena je cca 1700€. da li je uredu ?? sta najbrze odlazi?
sto god znate napisite. hitno mi je!

Za Cagivu imaš jedan jedini servis u HR i to u Karlovcu.

S tim da je ovo dosta stari motor...neznam kako je sa dijelovima za toga.

I ja sm imao cagivu raptora 650, ali s obzirom na godište ovog motora, dijelove i cijenu nebi ga uzimao.

Kakav motor želiš, za šta ti treba?
 
Pivi said:
Za Cagivu imaš jedan jedini servis u HR i to u Karlovcu.

S tim da je ovo dosta stari motor...neznam kako je sa dijelovima za toga.

I ja sm imao cagivu raptora 650, ali s obzirom na godište ovog motora, dijelove i cijenu nebi ga uzimao.

Kakav motor želiš, za šta ti treba?

Enduro... uglavnom za cestu, ali da se može tu i tamo po njivi zapeljat i malo van terena otić.
 
ha treba mi za vozit!! za sve namjene. po gradu, po sumi, gdje god treba ici!
 
Pivi said:
Za Cagivu imaš jedan jedini servis u HR i to u Karlovcu.

S tim da je ovo dosta stari motor...neznam kako je sa dijelovima za toga.

I ja sm imao cagivu raptora 650, ali s obzirom na godište ovog motora, dijelove i cijenu nebi ga uzimao.

Kakav motor želiš, za šta ti treba?
Vidio sam tablu za jedan servis na staroj samoborskoj, prek puta klesarstva Lucić...  jel to još radi?  :misli: :mrgreen:
Mislim da servisira sve ove "egzotične" talijanske marke.
 
DOMInatoR said:
Vidio sam tablu za jedan servis na staroj samoborskoj, prek puta klesarstva Lucić...  jel to još radi?  :misli: :mrgreen:
Mislim da servisira sve ove "egzotične" talijanske marke.

A sad servis ko servis nije bitan di je, bitno je za dijelove dal se mogu nabavit s obzirom da je ducati mašina...
 
ja sam imo 125 ludio sam tri godine s njom i ni jedan šarafič nisam promjenio   (y)
 
Storo said:
A sad servis ko servis nije bitan di je, bitno je za dijelove dal se mogu nabavit s obzirom da je ducati mašina...
Sve 5, samo sam se nadovezao na Pivijev post.  :mrgreen:
 
r1 vtc said:
ja sam imo 125 ludio sam tri godine s njom i ni jedan šarafič nisam promjenio  (y)

Kaj cagivu 125? ili opčenitu 2t 125? :misli:
 
To ti je puno para za tu cagivu.

Imao si prije 8 dana oglas na www.motori.hr/oglasnik

za suzuki dr 350S

1991 god. reg do 17.05.07,tvornicko stanje,23000km,odlican

Čovjek isto iz zagreba  091/2233445

Isto za 13.000 kn

Ovaj oglas mi se čini super. Probaj i nazovi ako nije prodan.


21898.jpg
 
Storo said:
Kaj cagivu 125? ili opčenitu 2t 125? :misli:
cagivu elefant 125 sam imo 3 godine sam s njom ludio dizo divljo idt i promijenio sam samo gume a napravio sam preko 20000 kilometara i ništa.... a sad kakva je 350 to neznam ...
 
Problem je u tome kaj nema keša nego bi išla zamjena za njegov skuter. Tako da praktički gledamo samo oglase gdje ide zamjena za skuter.. :mrgreen:
 
2-T je. mislim, gazda nema pojma, u knjizici pise samo otto motor. a kog god sam pitao kaze 2-T.
 
na www.bikez.com kaze da je 4-takt

Displacement: 349.00 ccm (21.30 cubic inches)
Engine type: V2
Stroke: 4
Power: 38.00 HP (27.7 kW)) @ 8000 RPM
Compression: 10.3:1
Bore x stroke: 66.0 x 51.0 mm (2.6 x 2.0 inches)
Valves per cylinder: 2
 
I ja mislim da je to 4t i to v2.Imao je jedan moj frend takvu cagivu i to je nepoderivo samo sto ovaj lik dosta trazi za nju ali ako mu mislis utrapit skuter onda uzmi....
 
buthead said:
da, bolji mi je onaj suzuki dr 350 , mladji i ima samo 23000 km (ako je tocno)

Pa vidiš na slici da je motor stvarno "tvorničko stanje".

Uostalom, nije mu ga teško ići vidit - čovjek je u ZG.

Ali koliko čujem, on gleda samo zamjene (da može uvalit skuter), jer nema cijeli cash
 
ako vlasnik dr-a se hoce mijenjati, onda nema sta razmisljati kljuc za kljuc (plus malo love) i to je to  :wink: