cagiva elephant 350! pomoc!!!

Pivi said:
To ti je puno para za tu cagivu.

Imao si prije 8 dana oglas na www.motori.hr/oglasnik

za suzuki dr 350S

1991 god. reg do 17.05.07,tvornicko stanje,23000km,odlican

Čovjek isto iz zagreba  091/2233445

Isto za 13.000 kn

Ovaj oglas mi se čini super. Probaj i nazovi ako nije prodan.


21898.jpg
i jesi zvao , jel prodan ovaj motor?ako nisi imam ja zainteresiranih
 
dr350 je otisao, tj. pola novaca je dano kao kapara.
sto se tice cagive 100% je 4t v2 i pise ducati na deklu.
osim sto je onak malo troma jer je tezak motor, zamjena
npr. dihtunga koji znaju propisat je mukotrpan ili skup posao.
ostalo je oke.
 
i ja mislim da je 4-T. ovaj ima samo 25.000 km, kaze frajer da je radeno samo 7 komada za utrku paris dakar. nemojte me drzat za rijec, nemam pojma. bit ce ključ za ključ sa mojom hondom sh150.

poslao mi je i sliku.

 
Hrco said:
i ja mislim da je 4-T. ovaj ima samo 25.000 km, kaze frajer da je radeno samo 7 komada za utrku paris dakar. nemojte me drzat za rijec, nemam pojma. bit ce ključ za ključ sa mojom hondom sh150.

poslao mi je i sliku.


Ma ako je ključ za ključ uzimaj...izgleda očuvano, ok...samo ti to pogledaj jeli sve u redu.
 
e Hrco trebao si uzeti DR 350 taj motor je nepoderiv, a ova Cagiva je 4T i imala je nekih problema s strujom
 
Hrco said:
i ja mislim da je 4-T. ovaj ima samo 25.000 km, kaze frajer da je radeno samo 7 komada za utrku paris dakar. nemojte me drzat za rijec, nemam pojma. bit ce ključ za ključ sa mojom hondom sh150.

Ovo sigurno nije točno.
 
Hrco said:
i ja mislim da je 4-T. ovaj ima samo 25.000 km, kaze frajer da je radeno samo 7 komada za utrku paris dakar. nemojte me drzat za rijec, nemam pojma. bit ce ključ za ključ sa mojom hondom sh150.

poslao mi je i sliku.


nemoj me krivo shvatiti,možda je motor stvarno dobar (ima dosta snage za tu kubikažu i v2 je,a to mu je isto plus)....(a mislim da su i kvote za paris dakar bile veče od 7 komada...).....ali ako ih je stvarno tako malo napravljeno....onda si možeš misliti kako je lako doći do rez dijelova i kolika je njihova cijena.....

probaj bar vidjeti,da li se ta mašina,možda još negdje ugrađivala...i čiji je to uopče proizvod...jer motor bez rezervnih dijelova ti je užas.
 
ma i ja mislim da to nije tocno. kaze da je normalno ducatijeva masina unutra.
 
hrco: pazi i stvar prodaje kasnije koja nije nebitna. skuter mozes prodati bilokome, a tu cagivu mozes staviti samo u muzej kad ti dosadi. pogledaj da li gdje slini ulje.
 
frx1 said:
hrco: pazi i stvar prodaje kasnije koja nije nebitna. skuter mozes prodati bilokome, a tu cagivu mozes staviti samo u muzej kad ti dosadi. pogledaj da li gdje slini ulje.

Pa tek ga kupuje... di je još prodaja!  :wink: A kad mu dosadi uvijek ga može prodat ovoj drugoj šestorici vlasnika za dijelove... :LOL:
 
Imao sam elefanta 650 malo je struja seruckala ali kad sam kablove i jedan dio instalacija promjenio bilo je sve ok, e da i cetkice na anlaseru su bile riknule ali to sredio Gixer, stavio od fiata tipa i vozi  :mrgreen:
350 je firtakt a elefant 200 zvajtakt.... Znam da mi je netko iz Zagreba rekao da moze nabaviti skoro sve dijelove za njega iako je bio 88 god ali to je bilo daaaavno daaaavno.....
 
u srijedu cemo obaviti razmjenu!  :LOL:
znaci imam jos vremena razmisliti i odustati. ali mislim da necu. ne racunam na to da ce mi "dosaditi" pa nije to mobitel!