Capirossi ponovo u Ducatiju!

jedimaster

Active member
Deda  :starac: is back...ali u Pramac  :mrgreen:

http://www.index.hr/sport/clanak/capirossi-ponovno-u-ducatiju-ne-osjecam-se-kao-37godisnjak/520781.aspx

 
Jebo sve budale i ja svasta gledam  :mrgreen:
Nikog mladjeg zeljanog voznje(a ne para) da nadju  :palacdolje:
 
Pa kad dukca ne zna svako vozit  :misli: . Evo ja predlažem Matu  :box:
 
ma tko je taj Capricosi? Nikad čuo. :misli: :mrgreen: Kaj nije taj u penziji skupa s onim dedom Rossijem... ma sama isprana gerijatrija vozi Dukce od 2011... :mrgreen:



Dobrodošao doma Capirex! (y)
 
Kapirex bi bio prvi Ducatijev sampion da ga tadasnji timski kolega (Gibernau) nije doslovno lansirao na kocenju (zakacio mu oklop kocnicom). Ovu cinjenicu Italijani Italijanu sigurno nece zaboraviti, pa ce kao privatnik imati jacu podrsku nego uobicajenu od samog Ducatija.Znam mnoge koji ce bas zbog svojih i njegovih godina biti uz njega (i ja).  (y)
 
superiška, konačno će valjda biti onaj stari :)
 
Jebo vozaca kojeg tim za koji je donio titulu odma protjeraju iz tima  :LOL:
 
DooDo said:
ma tko je taj Capricosi? Nikad čuo. :misli: :mrgreen: Kaj nije taj u penziji skupa s onim dedom Rossijem... ma sama isprana gerijatrija vozi Dukce od 2011... :mrgreen:



Dobrodošao doma Capirex! (y)
To mu je i žena rekla
 
MOONSHIELD said:
superiška, konačno će valjda biti onaj stari :)


Stariji će biti definitivno. :mrgreen:

 
Sve j e to samo biznis..neko mladji bi "mozda" napravio nesto bolje al Capirex ce sigurno imat minutazu na TV i u drugim medijima privlacit pozornost,a to sponzori traze....par miliona eura godisnje za vozikanje okolo sa motorom 8)....i ja bi takav poso pa makar nikad nebio prvak ili ne pobijedio nijednu trku ko Edwards :mrgreen:
 
gastajbarter said:
Sve j e to samo biznis..neko mladji bi "mozda" napravio nesto bolje al Capirex ce sigurno imat minutazu na TV i u drugim medijima privlacit pozornost,a to sponzori traze....par miliona eura godisnje za vozikanje okolo sa motorom 8)....i ja bi takav poso pa makar nikad nebio prvak ili ne pobijedio nijednu trku ko Edwards :mrgreen:
Ne bih baš reka da se svi kupaju u parama...

http://www.gpone.com/index.php/en/news/in-evidenza/1406-tutti-gli-ingaggi-dei-piloti-motogp.html
 
po ovome se bas vidi ko je Doctor :LOL:...neznam za druge al ja bih uvijek rado bio treci a zaradio vise od prve dvojice zajedno :mrgreen:
 
Shepa said:

To su cijene ugovora, nagrade po plasmanu su druga stvar al je vjerojatno slična po timovima.

Indikativno je da ovogodišnji svjetski prvak vrijedi kao jedan malo bolji Mamićev fudbaler .... ili recimo 4 puta manje nego Modrić ..... čak Rossi nije ni upola Modrića .....živi smijeh  :LOL: :LOL: :LOL:

Edwards košta manje od Dinamovih latinosa hehehehee ......