Caponord 1200 - 2013.

Sinna

Well-known member
Ovdje stavljajte slike i komentare o novom Caponordu 2013.g. Na ovoj str. imate sve o Caponordu! :wink: (y)    www.caponord.aprilia.com/it/home.html      Ko želi pravi putni cestovni motor neće gledat druge modele, jer za ovu cijenu to neće ni izbliza dobit. :wink: Cijena prava sitnica 117000 kn za full opremu odn. za travel pack. Na ovoj str. su boje: siva, bijela i crvena, a di je crna :misli:.
 
117000? koliko sam vidio sad na sajmu u splitu je oko 140k?!  :misli:
 
netijak said:
117000? koliko sam vidio sad na sajmu u splitu je oko 140k?!  :misli:

Krivo si vidia .117 000 a "gola" je cca 100000
 
hm.... a baš se sjećam da sam komentirao da košta ko i novi fjr...  :misli:
 
dobar
 
kad neko vozi ovo onda je nekako normalno da mu novi capo nije maštovit . osim toga zna se da taljani niti su maštoviti niti imaju sklonosti  dizajnu . kad i ako  im neki motor i izgleda dobro to je zbog toga jer tada angažiraju maštovite  japanske dizajnere . evo , može se  i usporedit .
 
Ma da, jedino su auspuh prominili.
Talijani i dizajn.
Pih...









:LOL:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Zašto se rič enduro uopće veže za ovaj SRV?  :misli:
 
mate said:
Upravo se vratili s vožnje, odličan je Capo.
E je ti recenzija u pm.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Moram se spremit za tovarlend pa ću ovih dana složit više info. Jedva čekam fotke, bio sam obučen kao pravi njemački turist. :mrgreen:
 
mate said:
Moram se spremit za tovarlend pa ću ovih dana složit više info. Jedva čekam fotke, bio sam obučen kao pravi njemački turist. :mrgreen:
Moga si meni namistit test vožnju, a ne samo sebi! :wink: :D Ako s njim budeš doša u moje krajeve, javi porukom dolazim ga provat. :afro: (y)