Caponord 1200 - 2013.

Reko sam ti ja [emoji38] da set kosta 2 soma + onda bi svi vikali kak je guma top, ovako kad je jeftina ne valja. Uglavnom onima koji je nisu ni probali [emoji38]
 
DiAbLeRo said:
A šta reć šta već nije rečeno... Guma je top. Pada u nagib brže od Pirellija, puno progresivnije i predvidljivije, a u nagibu stoji čvršće i ne mrda ni milimetra od zadanog pravca. Tamo di mi je motor znao zalelujat sada ide kao po šinama (doduše i maximalno sam otvrdnuo ovjes što izgleda Mitasu i meni više paše) a osobito na po dužini isfrezanom asfaltu di sad neravnine uopće ne osjećam. Uglavnom mi se Pirelli sad čini dakeko osjetljiviji na kvalitetu podloge, a Mitas sve apsorbira s lakoćom i pri tome nudi daleko veći osjećaj i marginu sigurnosti da se sad vozim dosta brže ali pri tome osjećam sigurnije.
Prošao sam nekih 300 km od četvrtka kad sam je namontirao i tek trebam vidjeti kakva će joj biti trajnost i da li će performanse opadati s kilometražom, kao i držanje na mokrom. Pirelli je držao dok sajle ne bi izvirile a bio mi je odličan i na mokrom asfaltu.
Sve u svemu, oduševljen sam gumom i dok je ima po ovoj cijeni to je definitivno best buy.

'Ko bi rek'o, čuda da se deseeeee...

:)
deb533d531d35d9d8b58af8e10897e20.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk
Daj nagni se bokun...
 
Ovaj vikend se moj Capo družio sa još gomilom Aprilia na Pagu, a na povratku u ZG pao okrugli jubilej!

Pičimo dalje.

:)
b840e817707fc306c2b565187d77c978.jpg
3607d76833571f89d29362460d3cff15.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
Nisam ga prodao a oglas na Njuškalu sam deaktivirao dok je motor na servisu da me brojni kupci na salijeću sa ponudama svakodnevno, nemere čouk živit od njih...

:LOL:

Totti hvala, javim se kad dođen doli!
 
Dragi moji, nakon manje od 4 godine i 50000 predivnih km provedenih na mom Caponordu, došlo je vrijeme za rastanak. Služio me je vrhunski a i ja njega, prošli smo svašta i svukuda i ostat će mi u sjećanju kao najbolji motor koji sam imao prilike imati i na njemu uživati.
No, vrijeme je da se krene dalje, nova pila je već u garaži!
f7d5a1e617c8fd7694e293399dc66db3.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
DiAbLeRo said:
Dragi moji, nakon manje od 4 godine i 50000 predivnih km provedenih na mom Caponordu, došlo je vrijeme za rastanak. Služio me je vrhunski a i ja njega, prošli smo svašta i svukuda i ostat će mi u sjećanju kao najbolji motor koji sam imao prilike imati i na njemu uživati.
No, vrijeme je da se krene dalje, nova pila je već u garaži!

Sent from my MI 9 using Tapatalk
jel konacno prodan?
 
A šta može kupit??? Ili BMWa GSa ili KTM Adv. ili Multistradu (950, 1260, Enduro).
jesam li blizu???? :wink: :mrgreen: :LOL:
 
Već sam prijavio na pripadajuću temu!

:mrgreen:

Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
Kako se pokazao Capo 1200 kroz godine..? Kao nešto putno recimo da bi trebao imati nekakvu pouzdanost..? Boljke neke koje su se pokazale?

Vuče me nešto na dva cilindra i puno ccm..
 
Capo se kroz godine pokazao kao savršeno ogledalo vlasnikovog odnosa prema motoru, onaj tko ga je pošteno održavao taj se i puno vozio, a vrijedi i obrnuto. Broj prodanih je ionako toliko mali da nije relevantan uzorak, ali ono što ti sigurno mogu reći nakon skoro 4 godine korištenja i 50000 km na njemu je to da, kad bih se vraćao na velike putne krstarice, uzeo bih bez razmišljanja ponovno Caponorda. Jednostavno, kad vidim cijene rabljenih, ne postoji bolji odnos uloženo/dobiveno za takav stroj.

Ovdje imaš puno više materijala za proučavanje:

http://www.apriliagarage.it/forum/viewforum.php?f=146

https://www.apriliaforum.com/forums/forumdisplay.php?106-2014-2016-Caponord-1200

E sad, ako patiš na to šta će selo reć', onda Capo nije stroj za tebe, uzmi GejeSa. Ako se pak želiš udobno i bezbrižno voziti i putovati, a ponekad kad ti "padne roleta" i vrlo "veselim" ritmom, e u tom slučaju bi ti Capo mogao lako biti dobar izbor.
 
Patim na kubikažu moment i trošenje zadnje gume.. Japanci i nemaju neku ponudu na dva cilindra a ducati mi nekako preskup/riskantan i nema servisa..