Caponord 1200 - 2013.

Ako tražiš pouzdanost i kvalitetnu servisnu podršku ne trebaš tražiti dalje od KTM-a.
 
Ekipa pozdrav.
Molio bih vas da mi objasnite razlike između dva modela.
1200 travel pack i 1200 rally
Ne zanima me previše vožnja po neasfaltiranim dionicama više mi treba motor za putovanja.
 
Travel Pack ti ima 17 cola aluminijske lijevane kotače, manji vizir i plastične kufere, a Rally ima nešto težu radilicu pa mirnije radi motor, veći touring vizir, sic presvučen alcantarom, 19 cola naprijed i žbičane kotače, zaštitu motora i maglenke, te alu bočne kufere u seriji. Oba imaju poluaktivni ovjes, grijane ručke i tempomat u seriji, sve to nema na osnovnoj verziji. TP dolazi u sjajnim bojama, crna, crvena, bijela ili siva, a Rally u mat zelenoj ili mat žutoj boji.
 
Svaka čas na brzom odgovoru.
Pruza mi se prilika da kupim oba po Jako sličnoj cijeni.
Po svemu navedenom i za ono što meni treba ,Duga putovanja,mislim da je onda bolje uzeti rally veziju.
 
Možda jest obzirom da je to posljednja izvedba modela, mene je jedino odbila dosta visoka težina ali motor je top. Doduše i prednost TP su bolja okretnost, manja težina i širi izbor cestovnih guma.
 
Vise ne sjecam.sta smo imali... moguce TP.... ugl, napravio sam dosta kilometara i nisam imao zamjerki. Motor je i danas u pogonu, radi ko sat.