Čarolija na Harley Davidsonu

papillon said:
Nekako mi je poznat ovaj nadimak u originalu,da li su i tebe prozvali tako kad si bio mali ka i mene ili puka slučajnost pa vidim i otok Korčula a uskoro iden u masline u Vela Luku pa me zanima iz kog si mista,možeš i na p.p. ako se ne želiš javno iskazati jer me već većina miješa s tobom,Pozdrav Korčuli i M.K. "KORKYRA RIDERS" ako si član ili nisi nema veze to su mi ionako prijatelji a iman i rodbine doli (y)


On je tvoja replika...,od vas dva moga bi bit jedan pravi calimero...,
 
BABA OS said:
Iman i ja rodbinu na Korčuli(Vela Luka)nemaš samo ti......,
Onda idemo u masline zajedno ionako ih ove godine ima manje nego Tritona u RH....
BABA OS said:
On je tvoja replika...,od vas dva moga bi bit jedan pravi calimero...,
Od 6 godine imam taj nadimak a tad sam već vozio Minarellija i više padao ali sam uvijek ustajao a tako i dan danas
            "Prava Pracata Nepravda" a osim toga u Biogradu ima još jedan Kalimero sa 68 godina na leđima - ima nas....
 
Mogla bi bit organizirana jedna akcija"desant na otok Korčulu"....
 
Ajde svi u Velu Luku ..... dođite k meni .... apartmani jeftino (bikers 6,5% discount :mrgreen: :mrgreen:). Još mi poberite masline i to je toooo.
 
kalimero said:
Ajde svi u Velu Luku ..... dođite k meni .... apartmani jeftino (bikers 6,5% discount :mrgreen: :mrgreen:). Još mi poberite masline i to je toooo.
Aj kad ste tamo, iman maslina po Zdračevu i put Potirne, pa ste mogli dat ruke... mukte smještaj, šifra: Robinzonski turizam.
:LOL: :LOL: :LOL: