CB400F - projekt za zimske dane

Evo uspješno je registriran, sad je pravi europejac sa ovim novim tablicama.  :mrgreen:

Sad kad je registriran, može ić u rastavljanje  :LOL: :LOL:
 
kiki.o said:
Evo uspješno je registriran, sad je pravi europejac sa ovim novim tablicama.  :mrgreen:

Sad kad je registriran, može ić u rastavljanje  :LOL: :LOL:

Prvo burnout, onda rastavljanje.
 
Matek said:
ja bi to spoliral , ščistil , kupil nove gume i tojeto  :mrgreen:

to sam mu i ja reko :mrgreen:

al neće da sluša :LOL:

 
Bit ce tu posla.  :mrgreen:

Jedva cekam vidjet sto ces napravit!
 
Pogodi tko je jučer na rotoru ostao bez benzina  :LOL: :LOL:

Krenuo sam danas malo pogledat neke stvari i..... Krenulo me rastavljanje, ali ne znam ko će sve to sastavit nazad :LOL:  :mrgreen:

Ukratko ide komplet nova struja gore. Ako je nesto i valjalo, sad vise ne valja nakon sto sam ja krenuo to rastavljat. Bit će to zanimljiv pokušaj  :mrgreen:

Sve u svemu motor je čak i u boljem stanju nego sto sam mislio da će bit.

Sutra motor van pa rama i neki dijelovi na pjeskarenje. (y)
 
Vratili se dijelovi sa plastificiranja i pjeskarenja...Plastilak - Marof

Uslužnost:5 - sve smo se brzo dogovorili i dogovorili preuzimanje kod mene doma, tamo je i vratio, sve prema dogovoru kako su rekli, tako je i bilo  (y)(očekivao sam drugačije po tuđim iskustvima)
Plastifikacija:4 - neki dijelovi imaju par greškica, to će ić ispočetka
Usluga:3 - dogovor je bio da će oni zaštitit što treba, i broj rame i sve, znaju oni radili su to već -  E pa jebiga nije bilo tako, navoje su zaštitili, ali dosjede i slično nisu. Škola za ubuduće - sve zaštiti sam  (y)

Krenuo sam sa gornjim mostom. Sad mi preostaje donji most, pa slaganje nakon što naručim lagere.

u prilogu slike prije i poslje čišćenja (y)
 
  • Like
Reactions: bigedo
Znam da restauracija košta al to je šteta rezat
U svakom slučaju imat ćeš dosta posla
Zima ti neće bit dugačka
Sretno (y)
 
Danas izvukao van stražnju vilicu. Izgleda da ću trebat nove lagere  :LOL: :LOL:

Pitanje -  gdje kromirati dijelove? Imam par stvari za ispolirati i iskromirati(šarafi, osovine, opruge...) pa me zanima da li tko ima iskustva sa nekime iz ZG tko to radi, i radi dobro?
 
Evo malo se krenulo i radi na sitnicama, dok ne dođu lageri, kablovi i ostale sitnice koje sam naručio...

Skinuo, rastavio, očistio i pripremio za farbanje bočnu bravicu, pofarbao pa sastavio, podmazao i vratio na mjesto. Isto tako i nosače rastavio , očistio i odmastio, pa pofarbao u srebrno.

Nije puno ali čovjeka veseli.  :LOL:

Pitanje za one koji prate temu... Trebam ispjeskariti nosač akumulatora/airbox - to je lim cca 0.8mm - Kod koga? Iskustva?
 
kiki.o said:
Danas izvukao van stražnju vilicu. Izgleda da ću trebat nove lagere  :LOL: :LOL:

Pitanje -  gdje kromirati dijelove? Imam par stvari za ispolirati i iskromirati(šarafi, osovine, opruge...) pa me zanima da li tko ima iskustva sa nekime iz ZG tko to radi, i radi dobro?

Ako nadjes nekog za kromiranje javi molim odmah!
Imam neke sarafe za cincanje, odlucio sam to obaviti kod "Galvanizacija", imaju radionicu nedaleko McDonaldsa blizu Importane centra.
 
Pa iskreno, razmišljao sam o Blic polishu umjesto kromiranja -  jesi li imao iskustva s njima?

Možda eventualno koju stvar poslati na kromiranje, ali ne bih sve...