CB400F - projekt za zimske dane

kiki.o

Active member
Jun 23, 2005
2,204
23
38
35
Zagreb
Je qrac  :mrgreen:

Jedan let u šikani na Grobniku  + ključna kost su stopirali projekt na neko vrijeme. Sad već ozbiljno sumnjam da ću ju ikad i završit.  :misli:

U 3.mjesecu sam naručio komplet sve dijelove za prednje vilice, pa je zalutalo negdje po Americi i sad se jebem sa Partzillom da vrate pare.  :(

Ali ajde , da ne bude sve crno, riješio sam bitne probleme. Pjeskarenje sitnih i tankih dijelova riješio kod Sekola, ovu zimu ide i mašina kod Sekola na rastavljanje, pjeskarenje, farbanje i remont, a moj cilj do tada je riješit sve ostalo.

Od zadnjeg puta kad sam ovdje nešto stavio - tank  i poklopci polakirani, potrebno je još poliranje.

Kupio i zadnje amortizere  - orginali su bili horror. Em stanje em su bili debelo premekani. To nije za balkance namjenjeno.  :)

Kad napokon dođu dijelovi, ako dođu ikad, pa riješim vilice, onda su na redu kotači, da ga napokon stavim na kotače pa makar se vozim brm brm po dvorištu ko Kremenko  :mrgreen:

Obruč felge nažalost samo sam prednju našao OEM, tražim još i zadnju... Al to su valjda te sitne radosti restauracije  :?

Pozdrav,
Kiki