CB400F - projekt za zimske dane

Tnx momci.

Bome napokon, da.

Ne mogu ni opisat kako mi se vozi ova fourka, ali jednostavno ne ide onako brzo kako bih htio.
Najviše mi se sviđa to šta se restaurira 👍👍👍
Ovakav stroj to zaslužuje a s tim i dobiva na vridnosti 😊
Prva stvar koja je na ovom motoru prekrasna je srce sa 4vcilindra koje na caffe raceru nikako ne vidim,za te stvari ipak postoje modeli koji nemaju neku povijesnu važnost da se tako izrazim.

P.S.Malo san ljubomoran 😎
 
Meni se čini kao da lak ima ono kao narančinu koru, tj kao da nije top lakiranje ispalo...:rolleyes:
 
P.S.Malo san ljubomoran 😎
Znači da restauriranje dobro napreduje :mrgreen:

Meni se čini kao da lak ima ono kao narančinu koru, tj kao da nije top lakiranje ispalo...:rolleyes:
Da na prvim slikama se i vidi, ali to je tek prvi od jedno 5 ruka laka koje su usljedili nakon jer sam morao radi micanja debljine boje ispod laka. Sa zadnjom rukom sam zadovoljan, ako bude još potrebno, usljediti će i završno poliranje. (y)
 
  • Like
Reactions: neven and cadjo
Meni se čini kao da lak ima ono kao narančinu koru, tj kao da nije top lakiranje ispalo...:rolleyes:
meni se čini da nekaj z očima ne štima, polakirano je i ima sjaj savršen a ona naranđina kora je struktura baze jer tam još nema bezbojnog laka;)

kiki ispravi me ako nisam u pravu(y):mrgreen:
 
Vjerojatno ne gledate istu sliku... :mrgreen: Pamzor misli na prvu ruku laka, a ti na slike baze prije laka.

Sada je sjaj ok, nema nepravilnosti i to je to. Možda još završno poliranje, ali to ću vidjeti kada ju prvi put ispeljam na sunce i vidim kakvo je pravo stanje.
 
Ma na ovu fotku san mislija...
Ca1.JPG
 
Nemam konkretnu cifru. Kad sve bude gotovo, reci cu ti.

Alu ispadne stvarno super i glatko, pa blokove, iako sam ih inicijalno mislio bojati u srebrnu, neću obojati. Ako previse oksidiraju ili bude muke sa odrzavanjem, onda cu sve skupa jednog dana obojati cijelu mašinu. Za sada ostaje ovako kako je.
 
  • Love
  • Like
Reactions: bigedo and Nero
Das covjeku da malo pogleda motor on ga uredi cijelog :mrgreen:

E3F705B0-CBB2-49DE-8B2E-C18AA57A78FB.jpg
7839A3F8-89F4-43C5-B6D2-9935FD6AB199.jpg
2E9A6E17-7D03-42DC-BEBA-70F8FF5D1C34.jpg