cb900f boldor

Status
Not open for further replies.
bila je odlična dok prilikon proklizavanja nije neočekivano guma "zagrizla" i lansiralo me priko volana.
ma išla je ona i sa prednjim krajem od vfr-a
 
aaaaaa,koliko slika (y) ima li koja bez torbe.
dobro je to samo ju triba držati u radnoj kondiciji,triba li ti što dijelova :misli:
 
old six pistons said:
aaaaaa,koliko slika (y) ima li koja bez torbe.
dobro je to samo ju triba držati u radnoj kondiciji,triba li ti što dijelova :misli:
ma tija san nabavit rol-bar(il kako se već zove) oko dekla,ručke za suvozača i auspuh 4 u 2,ali sad bi volija imat orig.forčele i kolo 18coli
 
limit said:
Ma šta se treseš  :mrgreen:  nema veze šta nije ulagano, tko zna da u budućnosti neće bit nekakvih radova  :misli: 
Meni je najveći plus što još uvijek izgleda originalno, uredno i pristojno  (y)  Jedino što bi ja na njoj napravio
je tapecirao sjedalo da bude bez ovih kobasica  :neznam:
I nikad ne bih kao nekakav psiho križao lice lijepe žene koja pozira uz motor    :uff:  :mrgreen:
ajme ubila bi me da san stavija onu sliku,napravila je neku facu,pa san mora
godište je 82
 
cb900bd said:
ma tija san nabavit rol-bar(il kako se već zove) oko dekla,ručke za suvozača i auspuh 4 u 2,ali sad bi volija imat orig.forčele i kolo 18coli
još te čekaju kola 18 coli ovo drugo ne razmem??
 
limit said:
Kad si sredio boldorku  :misli:
prije lita(5 misec),pa sam je tija prodat,al sam je ipak odlučija zadržat i pomalo počet sređivat.naručija sam ležaje kola na ebay-u,da bar krenem s nečim
 
zgrdic said:
e imam i forčele,imam sve ovako kako si uprsko,srebrena kola
dali razmišljaš još o prodaji?
ma odusta sam skroz od prodaje,ipak nemam za drugi, danas sam mirija kompresiju,izgleda da bi tribalo štelat ventile.
jel može samo vilice i kolo za 1500kn? :moli:
 
evo i ja se odlučija za prodaju moje babe,definitivno. sad me zanima koja bi bila realna cijena koju bi moga tražit za nju. vlasnik sam 7 godina,nikad joj nije falilo friškog ulja,nikad nije bila u crvenom,lanac, lančanici i guma pr. skoro novi. jedan put sam pa sa njega,al je u voznom stanju. nebi tija nikog privarit. o hondi sam dosta pisa po forumu,tako da se sve zna,ne pokušavan ništa sakrit,sve dijelove koje sam godinama nakupija bi poklonija uz motor
 
Status
Not open for further replies.