cb900f boldor

Status
Not open for further replies.
pitaj postolara.... on ih skuplja hahaha  :mrgreen:
 
OldBoy said:
    ...ja bi tako nešto uzeo kao osnovicu za cafe-racera. Al 1000 mi je previše...
pa to nije konačna cijena a i 1000 eura je poštena cijena ,ipak je to legendarni bol,dor
 
merlin68 said:
pa to nije konačna cijena a i 1000 eura je poštena cijena ,ipak je to legendarni bol,dor
nije konačna,al samo zato šta me stislo,da bi je i za 900,ali ni kune manje,mislim da vridi toliko,samo prošlo lito sam toliko potrošija na nju
 
cb900bd said:
nije konačna,al samo zato šta me stislo,da bi je i za 900,ali ni kune manje,mislim da vridi toliko,samo prošlo lito sam toliko potrošija na nju
naravno da vrijedi 900 eura ,eh di si bio prije par godina
 
zgrdic said:
čekam odgovor
pa sumnjam da ćeš dobit odgovor javno  ali čovjek je već ranije spomenuo da je za dogovor ,znači put pod noge i na pregovore i ne zaboravi ponijet kaparu
 
polako mi je več muka od prodaje,kupija sam noviji sa kojim imam više problema u ova tri dana nego sa bd od kakda sam je kupija, zato mi se neda ništa puno pisat ni ikoga nagovarat, mogu još slikat dijelove koje dajem uz nju. meni su tražili 300 eura samo za prednje vilice i kolo,a ja dajem cili motor i dosta rez.dijelova za 900 eura odjednom ili 1000 u dvi rate,motor pali,tribalo bi malo uštelat ventile i mislim da bi sljedečeg vlasnika još dugo veselia. za sve detalje koji vas zanimaju zvati na 0955010683
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-cb-900-cm3-boldor-oglas-5040909
 
old six pistons said:
pa,nemoj tako ,ostavi bar nešto za uspomenu.svako jutro se probudi naki novi kupac samo tribaš biti strpljiv (y)
na njegovom mjestu bih bio strpljiv ,
 
Status
Not open for further replies.