CBF 600 N ABS 2007 ( karburatori )

Domi_ST

Member
Poštovani,

evo jedno pitanje za vlasnike iste, ili za bilo koga tko me može navesti na pravi put.

Honda CBF 600 N ABS, 2007. godište, napravila 24700 km, sve tvornica,, pali na zub hladna ( čok ) i topla, nikakvih problema, sve tekućine redovito mijenjane, prima gas savršeno, ne trokira, ne zeza, ne smrdi po benzini... rekli bi, alles güt. Ali, kako to u životu većinom biva, nije.

Naime, gradska vožnja, držim se na 4000 okretaja većinu vremena, ne gazim motor, potrošnja se vrti na oko 9 do 9 i pol litara, što me izluđuje.

Ima li koji vlasnik sa sličnim problemima, ili netko tko mi mi savjetovao što prvo pogledati.

EDIT: Svjećice nove, stavljene "po knjizi".
 
Je li filter zraka čist?
 
Čist, kao i airbox. Prosjek kilometara sa punim rezervarom, znači do čepa dok se ne upali rezerva je 150 do 158 km.
 
Last edited:
Pozdrav, zvuči kao karburator problem..
5-7 L troši karb verzija.

'Advancing emission standards are met with the new EURO3 compliant model in 2008. The engine is a detuned CBR600RR 2007 model with fuel injection, improving the mileage from 5–7 litres per 100 km to 4–5 litres per 100 km while keeping the same maximum power output.'
 
Last edited:
Mos mislit da trosi 4-5 aha na turi da po gradu nema jebene sanse

I 2008 ima elektronsko ubrizgavanje
 
Pretpostavljam sa je do karburatora, ali motor radi toliko dobro da je prava šteta išta raskopavati.

Međutim.... ta potrošnja će biti kap koja je prelila, pa, karburator!