Cbf zadnja kočnica

Mario Honda

New member
Pozdrav ekipa, imam pitanje pa ako netko zna molio bih odgovor. Imam Hondu cbf 600 s sa ABS-om. Muči me zadnja kočnica, koliko god jako da je nagazim ona jako slabo koči. Prijašnji vlasnik je rekao da je to normalno jer ima ABS. Jel to normalno ili ne?
 
Probaj  ispustit malo  ulja na vidu za  odzracivanje. Mozda ima zraka u sistemu I provjeri stanje  plocica I klipica da nije  zablokiran  :misli:
 
Mario Honda said:
Ulje je mijenjano i nema razlike,pločice su ko nove, budem provjerio klip, hvala
klip mozez provjerit bez  rastavljanja. Uzmi  celjust  u ruke I guraj je  prema kolu. Moras osjetit  da  polako klip ulazi I kad  se sad  napravija  razmak  da celjust  slobodno  seta  naprid  nazad. Nemoj  zaboravit  napumpat  pedalu  nozne  kocnice  nakon toga  :mrgreen:
 
Jos nesto,kad Imas  abs  kad aktiviras straznju kocnicu tlak ulja  ide  I na prednju celjust mislim desnu. Imas vijak za odzracivanje srednjeg klipica.
Da nije u tom dijelu sistemu zrak. Moze se  odrazit na ucinkovitost pedale.
Napred je  troklipna celjusti. Potrazi  na netu kako funkcionira hondin abs.
 
smile 77 said:
Jos nesto,kad Imas  abs  kad aktiviras straznju kocnicu tlak ulja  ide  I na prednju celjust mislim desnu. Imas vijak za odzracivanje srednjeg klipica.
Da nije u tom dijelu sistemu zrak. Moze se  odrazit na ucinkovitost pedale.
Napred je  troklipna celjusti. Potrazi  na netu kako funkcionira hondin abs.
smile 77 said:
Jos nesto,kad Imas  abs  kad aktiviras straznju kocnicu tlak ulja  ide  I na prednju celjust mislim desnu. Imas vijak za odzracivanje srednjeg klipica.
Da nije u tom dijelu sistemu zrak. Moze se  odrazit na ucinkovitost pedale.
Napred je  troklipna celjusti. Potrazi  na netu kako funkcionira hondin abs.
ok (y)