CBR 1000F 1991 manual

RideHard

Well-known member
Imali ko service manual za Hondu CBR 1000 F 1991.
 
ne muci jos nista tek sam ga nabavio al onako da ima service manual za slucaj potrebe.
kakva su tvoja iskustva sa tim motorom?
 
Jako dobre masine,izdrzljive moja je trenutno razbijena,a bratova ima 100 000 i radi kao sat

samo im treba na vrijeme mjenjati fazni lanac i spaner(obavezno original)

jednostavno dobre stare krmace

 
koliko kosta original i na koliko se mjenja?
 
neznam tocno(mislim oko 250 eura) ali najbolje naruciti u top moto Zg

navodno se treba mjenjati 30000-35000

pitaj prijasnjeg vlasnika kad je mjenjao ili kad cujes konstantno zvrckanje
 
vidjet cu sutra u katalogu kod sebe mogul nabaviti fazni lanac i spaner i cija je proizvodnja. Prijasnji vlasnik je skoro mjenjao al je stavljao polovan i sad se cuje slabo
 
nema od toga nista kakav polovan,
lanac i spaner se mjenjaju zajedno i to novo
mnoge su se sjebale sa tim forama mjenjanja samo lanca ili spanera
pogotovo polovnih

a najbolje naruci da ti netko iz louisa kupi knjigu za taj motor
ja sam isto kupio u louisu
 
ako je na njemackom nema od tog nista valja ganjat neku verziju na engleskom a ne placa mi se karticom po sumnjivim stranicama.

hajde videt cu jos sta je kako je za taj fazni lanac posto u srijedu idem da prevucem motor.

predpostavljam da su taj spaner i lanac ovi poz. 2 i 4
 
ovo je model prije moje. hajde bitno je da si ti ziv i zdrav a CBR ce da se sredi
 
Ja mislim da si kupio moj ne sudjeni motor. Izmakao mi je u sekundi al jbg. Jesu li inicijali vlasnika V.R. ako jesu vjerovatno govorimo o istom motoru  :D
 
hotazmaj said:
Ja mislim da si kupio moj ne sudjeni motor. Izmakao mi je u sekundi al jbg. Jesu li inicijali vlasnika V.R. ako jesu vjerovatno govorimo o istom motoru  :D

To je taj samo sto nije kod tog vlasnika al se jos vodi na njemu al i to cemo rijesit ovih dana.
 
Onda pricamo oistom motoru. Trebao sam ga ja kupiti ali nije se dalo. Inace motor je bio jako jako uredan kad sam ga ja gledao. Smijem li postaviti dvije slike?
 
sto se mene tice postavi meni ne smeta.
 
RideHard said:
ako je na njemackom nema od tog nista valja ganjat neku verziju na engleskom a ne placa mi se karticom po sumnjivim stranicama.

hajde videt cu jos sta je kako je za taj fazni lanac posto u srijedu idem da prevucem motor.

predpostavljam da su taj spaner i lanac ovi poz. 2 i 4

Ne lanac je pod br.2 ali spaner je broj 3  a 4 je dio spanera koji bude na njemu
 
E dobit ces manual za hondu od starog vlasnika. Pa ti prodaji kacigu po 700 km heheheh  :jesus: Salim se
Daj mail da ti posalje manual
 
hotazmaj said:
E dobit ces manual za hondu od starog vlasnika. Pa ti prodaji kacigu po 700 km heheheh  :jesus: Salim se
Daj mail da ti posalje manual

nije 700 nego 1700  :jesus:  :wink:
imas pp
 
Pava0001 said:
Ne lanac je pod br.2 ali spaner je broj 3  a 4 je dio spanera koji bude na njemu

lanac mogu nabaviti od svog dobavljaca al nema spanera. koliko je samo spaner?