cbr 600 rr -fucking farovi! :x

Nakano

New member
kada upalim motor neki puta rade a a neki ne,svako malo se gase i pale,
neki dan sam skinuo plastike i ocistio jackove i radilo je dobro 1 dan!
pa opet sve po starom,zanimljivo je to da kad drzim pass rade ok.

ima tko slicnih iskustava?! :ugovor:
 
Ako ti je problem sa obadva odjednom onda je to negdje na strujnom konektoru prema osiguračima. Najvjerojatnije masa a moguće i da ti se konektor rastopio pa nema dobar spoj. Zna se desiti jer su svjetla stalno upaljena pa stalno vuku struju. Potraži malo
 
kod frenda na cbr900 se isto dešavalo a greška je bila u prekidaču na lijevoj ručki,promijenio ga i sve ok!
 
Pogledaj jackove, malo ih stisni da bolje uvate. (y)
 
Ljubo_01 said:
Zna se desiti jer su svjetla stalno upaljena pa stalno vuku struju. Potraži malo

hehe

sigurno je to.. jer nam Nakano kao pravi glumac non stop vozi sa dugim upaljenim ;)

hahahaha
 
Nikakvih problema ni s bilo čime u godinu dana postojanja i 17 ts. km, a od kraja 10 miseca do početka 4 je ležala i pasla travu (y)
 
VFR750F said:
hehe

sigurno je to.. jer nam Nakano kao pravi glumac non stop vozi sa dugim upaljenim ;)

hahahaha
a šta reć...meni se frendu na sradu zapalila instalacija u vožnji ispod sica i to u Italiji na autoputu zbog toga

sTRATOS said:
Nikakvih problema ni s bilo čime u godinu dana postojanja i 17 ts. km, a od kraja 10 miseca do početka 4 je ležala i pasla travu (y)
Razlog više, oksidirali spojevi  :neznam:
 
Najveći uzrok zapaljenja instalacija jesu slabi spojevi, jer se kablovi previše griju.
 
evo malo sam kopao i nista!!sve mi to izgleda zdravo,konektori,jackovi,zice,prekidac!!

:misli: 
a barem sam promijenio ulje,filter i ispuho filter zraka  (y)
 
odlucio sam,kupujem rudarski sljem sa dugim i kratki svijetlom  :bonk:
 
Uzmi ispitivač i kabel po kabel, negdi mora bit u prekidu.
 
RADIIIIIIIIIIIIIIIIIIII! :LOL:
kabeli ok ali jackovi neki su bili masni pa sam ih sve temeljito oprao i radi bez greske,hvala nekima na pomoci... :ples:
 
Nisu bili masni nego isšmercani i oksidirani. Sada će ti se tu stalno javljati isti problem. Koliko često ovisi o tome kako si sredio taj spoj. Zato malo pripazi na taj dio da se i tebi nedaj bože zapali.
 
nisu ni ismercani ni oksidirani!detaljno sam ih pregledao,kako su jackovi skoro prozirni vidio sam sloj masti kako je spajao sve kontakte kada bi ga stisnuo,svejedno hvala na savjetima  (y)