cbr 600f

s cim si digao rucice? i reci mi jel ti vibrira u voznji? meni od vibracija nakon jedno 60, 70 km pocnu trnit ruke
 
hondimir said:
Koliko bi ti dao za njega ?!

Lijep je i očuvan, mamicu mu .

Da... za stanje ovako super izgleda... to ne kazem nis protiv...  (y)

Meni su te cbr-ke uvik bile fora... pogotovo 600 fs    :D


samo kad usporedim cijene po kojima sam kupovao/prodavao motore, ove danas sve cijene su totalno nabrijane... mislim opcenito

I to nisam kupova i prodava krseve.. neg su svi bili jako uredni 
 
antkes said:
s cim si digao rucice? i reci mi jel ti vibrira u voznji? meni od vibracija nakon jedno 60, 70 km pocnu trnit ruke

Sa 12 mm gedorom, ima samo jedan šraf . Kod mene nema vibracija, trnoruk nepoznat pojam na tom motoru .
 
karadolo46 said:
Da... za stanje ovako super izgleda... to ne kazem nis protiv...  (y)

Meni su te cbr-ke uvik bile fora... pogotovo 600 fs    :D


samo kad usporedim cijene po kojima sam kupovao/prodavao motore, ove danas sve cijene su totalno nabrijane... mislim opcenito

I to nisam kupova i prodava krseve.. neg su svi bili jako uredni

Da nemam motor, uzeo bi kredit za ovoga, a za cijene, 2006 sam svog cbr (ne baš vizualno očuvanog) iz 1996 platio 23000 kn, a bilo ih je po oglasnicima oko te cijene a neki i skuplji, tako da eto računaj, ovaj već ima 13 godina, vizualno top stanje, možda par tisuća kuna dolje bi bila realnija cijena, možda vlasnik tako i računa .... :misli:
 
Po meni ,cifra je previsoka . Bez obzira na stanje ,trinaest mu je godina.Ako i ima te kilometre,drugi je vlasnik,pa shodno tome mislim da bi trideset tisuća kuna bilo podnošljivo (prihvatljivo kako kome ) ili prikladnije rečeno 4kile ojera . Sve preko toga je preplaćivanje i bacanje pijeska samom sebi u oči .  (y) :021: 8)
 
Tu hondu sam ja prodao čovjeku koji je prodaje i sve je kako piše osim jednoga,a to je nebitno zbog tog detalja nećeš imati nikad nikakvih problema
 
evo jedna slikica
 

Attachments

  • 20190428_171047 (2).jpg
    20190428_171047 (2).jpg
    1.3 MB · Views: 199
  • 20190428_171057.jpg
    20190428_171057.jpg
    1.7 MB · Views: 165
Taj model motora je za svaku preporuku,motor ide jako dobro,vozi se ko bicikli,mijenjač i rad motora čista desetka,i sve razmišljam da ga otkupim ponovo,jer on mi je služio kao drugi motor i dok sam ga imao samo sam se jedanput provozao sa Suzukijem,a i potrošnja je ok ako se ne pretjeruje
Prava je šteta što više ne proizvode takve modele,a ne ko ove danas po meni ne dovršene motore gdje ga pola fali (mislim na zadnji kraj)
 
Kawah said:
Po meni ,cifra je previsoka . Bez obzira na stanje ,trinaest mu je godina.Ako i ima te kilometre,drugi je vlasnik,pa shodno tome mislim da bi trideset tisuća kuna bilo podnošljivo (prihvatljivo kako kome ) ili prikladnije rečeno 4kile ojera . Sve preko toga je preplaćivanje i bacanje pijeska samom sebi u oči .  (y) :021: 8)

Potpisujem !  (y)
 
drazan zovko said:
Taj model motora je za svaku preporuku,motor ide jako dobro,vozi se ko bicikli,mijenjač i rad motora čista desetka,i sve razmišljam da ga otkupim ponovo,jer on mi je služio kao drugi motor i dok sam ga imao samo sam se jedanput provozao sa Suzukijem,a i potrošnja je ok ako se ne pretjeruje
Prava je šteta što više ne proizvode takve modele,a ne ko ove danas po meni ne dovršene motore gdje ga pola fali (mislim na zadnji kraj)
              E ovo ja potpisujem tebi . Iako sam fan firme iz Akashija i cijelo vrijeme na Kawasakijevim modelima ,mislim da je ovaj model svakako po pitanju agregata i mjenjača još i danas na visokom nivou u njegovoj kategoriji ,a po pitanju  finalne obrade još i danas za mnoge nedostižan. Nakratko sam ga probao voziti ,jednostavno skladan ,dovoljno sportski ,malo više važe na turing . (y) :021:
 
moj iselio, 9tkm😁


Srki
 

Attachments

  • IMG-20190709-WA0001.jpeg
    IMG-20190709-WA0001.jpeg
    1.8 MB · Views: 254
Ako se dobro secam, ne izvlaci se cela spuzva, vec samo iseku i izvade par cm spuzve i na njeno mesto ubace gel