CBR 6oo pc 25 (mod 95)

barba

Well-known member
Za gore navedeno prometalo tražim prednju masku ,iliti nosač fara i žmigavaca.Može i samo desna strana ukoliko je  "rastavljana".Za moju bivšu,crno crvenu.
 
Još uvik nisan naša .    :shock:
 
pamzor said:
Čemu se ti nadaš, Lidiji bačić od 70 godin?.. :shock:

Pusti čovika nek traži. :misli: :neznam: :LOL: :mrgreen:
 
Zog said:
Pusti čovika nek traži. :misli: :neznam: :LOL: :mrgreen:
Ti ka kreneš tražiti Lidiju Bačić s polovnima cicama u brdo onda se javi meni, ja znan di su njezini polovni silikoni, a ako želiš nešto uživo viditi sutra onda zovi Božu i dođite na čevape i pivu koje ćete sami platiti plus još moju pizzu kod puse ilitiiga #Santa Mariah#... 8)
 
pamzor said:
Čemu se ti nadaš, Lidiji bačić od 70 godin?.. :shock:
Kad bi i tražija onda bi sigurno nešto mlađe .(Žena mi ima 50.) Ja iman jednu manje od 70 ."bente zaboravna. :LOL: :LOL:
 
barba said:
Kad bi i tražija onda bi sigurno nešto mlađe .(Žena mi ima 50.) Ja iman jednu manje od 70 ."bente zaboravna. :LOL: :LOL:
Nisan ja zaboravan, nego ti ne zaboravi da ti je žena sportašica koja nema grama sala a ne ka ti da ne moš uć u ono pedersko Dainese odijelo, nego mene jebe šuškannje kod otpuštanja ručke za kvaćilo, znači kad krenen u đir na Razore ovaj put ćeš mi doktorski poštelati kvačilo i možda eventualno lanac ili da ga reklamiran ko poštara, a moga bi lagano ka smo već ko pošte ovo deštrigat i kupiti APN-ca. A moga bi i ti to svoje čudo balzamirat i sesti malo na VFR-a a moš i na BAotijana..... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Jebemu ja sad tek videl ..., imam ja nekaj od 98 mislim , jel isto ??
 

Attachments

  • IMAG5010_1.jpg
    IMAG5010_1.jpg
    632.8 KB · Views: 68
stojedan said:
Jebemu ja sad tek videl ..., imam ja nekaj od 98 mislim , jel isto ??
Mislim da nije isto.Imam tri razlićita modela  (89. 95.i 2002-o  godište), baš taj nemam za usporedit. Hvala svejedno. (y)