CBR 900/1000 RR - generalni topic

figure

New member
:hura: tek sam sad primjetila da napokon postoji tema za CBR-a  :mrgreen:

 
moja prva honda, frend mi ju je negde skopal sa neta... baš me zanima di je taj bajk... ja sam dal napraviti veliki top ali vidim da je sad gore nešto  :misli: :misli: :misli:

svi su mi govorili da bu to riknulo jer kao CBX 550 ima nekih problema sa bregastima...

ali sve je ostalo na bla bla bla bla...

svaku sezonu cca. 15.000 km x 4,5 godine... najslađe mi je bilo kad su svi u Puli dotakali ulje a ja sa pilom iz 81. ni kapi  :jesus: :jesus: :jesus:

 
I ja sam tek sad skužio ovu temu...
Imam samo jednu zamjerku za CBR. Modeli do 00"godine rade tiho i finije, što se baš ne može reći za ove novije
Ali inače sve 5  (y)
 
boRRis929 said:
I ja sam tek sad skužio ovu temu...
Imam samo jednu zamjerku za CBR. Modeli do 00"godine rade tiho i finije, što se baš ne može reći za ove novije
Ali inače sve 5  (y)

I jos jedna velika zamjerka modelu 929 i 954, to sto imaju zadnju skaru uglavljenu u blok motora....
 
dobar vecer svima!  vozim cbr 900rr 98 god. imam je 4 mjeseca i napravio sam 6000 km, za sada je sve ok! koje su joj mane?
 
Lio said:
dobar vecer svima!  vozim cbr 900rr 98 god. imam je 4 mjeseca i napravio sam 6000 km, za sada je sve ok! koje su joj mane?

Welcome... Zar to nije model 96/97, 98 je imala spojen prednji far i ja sam ju zabio u panj, a taj far je bio jedan od najskupljih dijelova....
Uzivaj  (y)
 
Lio said:
Grex stalno pricate o vfr! a sta mislis o cbr-u ja imam 98 god ali linija 97?

Ajmo malo i o cbr-u.Jebena bestija, isla ko metak ali zato sam ga i zabio u panj.... Stvarno odlican motor i jako povozan ali bio mi je malo preglomazan. Bas cu probat negdje skenirat slike pa da vidite kak sam ga ubio... Ovakav isti je bio moj
 
Lio said:
Grex stalno pricate o vfr! a sta mislis o cbr-u ja imam 98 god ali linija 97?
cbr 900 samo rijeci pohvale,znao sam velikih bedaka koji su ga na silu htijeli ubiti i nisu uspjeli,pa cak niti tezim padovima,beskrajnim pucanjem iz auspuha,voznjom na zadnjem (y) mala se neda :mrgreen: i onaj 899ccm i 919 ccm odlicne su ,ja bi od starih motora da hocu sportasa samo nju kupio,a i drzi cjenu (y)jedino mala zamjerka hondinoj filozofiji o 16cola kotacu naprijed,guma nije bas svakidasnja dimenzija :palacdolje:
 
RC46 said:
trebalo bi ,makar neko druzenje u birtiji sad prek zime,ima jos zainteresiranih ili samo ti i ja :misli:

kaj mislis da bi to moglo proci i bez mene  :mrgreen: :mrgreen:

ipak sam i ja ex hondasica, samo sam se sad opametila....  :LOL: :LOL:

sala, sala, ali ipak idem i ja s vama  (y)
 
Lio said:
Grex stalno pricate o vfr! a sta mislis o cbr-u ja imam 98 god ali linija 97?
Ako je to tvoj motor na slici.... koliko ja vidim boja je 96.g.
 
Pomoc!
Kupio nedavno CBR 600 RR (2006). Sve 5, osim nekih problema s akumulatorom. Naime, prilikom preuzimanja motora, isti nije htio upaliti (preslab akumulator). Nakon punjenja, motor pali ko raketa, no kako se zbog zime ne vozi, radi na mjestu 10-tak minuta. Zatim ga ugasim, te pokusam ponovo upaliti. Uspijem, radi 10-tak minuta, gasim. Ponovo palim, a kad ono...nista!!! KLIKKLIKKLIK...Prazan akumulator.

Pitanje: da li se motor mora voziti da bi sam pripunio akumulator, jer mi se cini da na leru ne puni (paljenje+svijetla ga isprazne)?
              Ili je nesto drugo?

Hvala!
 
RC46 said:
moram te razocarati i iwin bivsi vfr je imal jedan far,ja sam mislil da je na njenom neki far pripasan,pa sam malo cackal po netu i nigdje nisam nasel vfr rc36 1 sa jednim farom,ali sad kad vidim i tvoj vjerojatno je rijec o nekim posebnim modelima za neka cudna trzista .austrisko ili svicarsko npr,imal sam cbx 750 f s jednim farom a vecina ih je s dva ,moj je bil za usa trziste i takvi su bili i za australiju a eu su imali 2 fara

Canada, provjeril sam malo ali zaboravih napisati - original u toj boji  (y)

moj cbx je imal jedan okrugli far ali poslije saobraćajke je dobil kockasti far od suze, nisam mogel naći origonal  :(
 
Sync VŽ said:
Canada, provjeril sam malo ali zaboravih napisati - original u toj boji  (y)

moj cbx je imal jedan okrugli far ali poslije saobraćajke je dobil kockasti far od suze, nisam mogel naći origonal  :(
to je bil mali cbx 550 ili :misli:
 
High 46 said:
:slinavac:

dali si možda naletio na podatak koje su felge na ovoj Rothmans-ovoj  :shock:
nazalost ne :palacdolje: ali posto je vjerojatno magnezij to je puno novceka :misli: lice mi na aprilijine :misli: motor je prekrasan,a i ova slika gdje je ovaj cudan u repsol bojama ,da bar tak izgleda novi a ne ono cudo :palacdolje: idem u padovu i nadam se da bum novog uspio tam vidjeti u zivo pa da vidimo jer na slikama je odvratan :palacdolje:
 
RC46 said:
nazalost ne :palacdolje: ali posto je vjerojatno magnezij to je puno novceka :misli: lice mi na aprilijine :misli: motor je prekrasan,a i ova slika gdje je ovaj cudan u repsol bojama ,da bar tak izgleda novi a ne ono cudo :palacdolje: idem u padovu i nadam se da bum novog uspio tam vidjeti u zivo pa da vidimo jer na slikama je odvratan :palacdolje:

bit će magnezij ,da  8)

viđena već u živo ...nije tako "loša"  :shock: jedino me boja "malo" smetala.........bila ona bordo kao od r-1 ....e pa definitivno joj ne paše  :palacdolje:
 
jel ruzna ko na slikama ili ovaj prednji kraj u zivo izgleda bolje :?
 
RC46 said:
jel ruzna ko na slikama ili ovaj prednji kraj u zivo izgleda bolje :?

zadnji kraj je jako sličan novom gp modelu (mislim kad se skine nosač tablice i sl) ,auspuh je "čudan " jer ima dvije cijevi koje izlaze,ali je jedna deblja ,druga tanja,kao da se lakše kontrolira paljenje i sl. kod laganini vožnje,prednji kraj............. uh ne znam šta bi rekao osim da je jako čudan  :misli: meni niš posebno.....a kad sjedneš na nju.....  :shock: pa 600 rr je veća...sva je sitna ,stisnuta,uska....  :shock: a boja definitivno  :palacdolje:
 
High 46 said:
zadnji kraj je jako sličan novom gp modelu (mislim kad se skine nosač tablice i sl) ,auspuh je "čudan " jer ima dvije cijevi koje izlaze,ali je jedna deblja ,druga tanja,kao da se lakše kontrolira paljenje i sl. kod laganini vožnje,prednji kraj............. uh ne znam šta bi rekao osim da je jako čudan  :misli: meni niš posebno.....a kad sjedneš na nju.....  :shock: pa 600 rr je veća...sva je sitna ,stisnuta,uska....  :shock: a boja definitivno  :palacdolje:
pa kud manja i ova tvoja je mala :? da boje su banana ali sve su takve i  hornet i deauvile i transalp mislim da je problem u ovim kak ti eko bojama ,dali i cbr ima tu vodenu eko boju :misli: a kd bude taj vfr 1000 ili 1100 a poznavajuci hondu mozda bude i 850 tj 827,9 npr :LOL: :LOL: :LOL: