CBR 900/1000 RR - generalni topic

Da li je točna info da je Ruting ispušija sa Hondom i da ga minjaju Slovenci AS Domžale (zastupnici za Hondu već 30 g. u SLO)?
 
Sinna said:
Da li je točna info da je Ruting ispušija sa Hondom i da ga minjaju Slovenci AS Domžale (zastupnici za Hondu već 30 g. u SLO)?

Tesko da ce, s obzirom na Hondinu politiku da ne daju stranoj firmi da daju distribuciju, nego traze domacu firmu.
 
U nedostatku ozbiljne dobra je i ona u susjedstvu.Arogancija  došla na naplatu .  ??????? :misli:
 
Je. Baš.
Moreš si mislit... :LOL:

I Elvis je živ. :shock:
 
RideHard said:
Tesko da ce, s obzirom na Hondinu politiku da ne daju stranoj firmi da daju distribuciju, nego traze domacu firmu.
A šta misliš ko je glavni za Yamahu u HR? Krško SLO. :wink:
 
Sinna said:
A šta misliš ko je glavni za Yamahu u HR? Krško SLO. :wink:

Drugacije je kod Yamahe, drugacije kod Honde. Kod Honde je svaki uvoznik zaseban i nema glavnog za EU. Osim Italije za neke modele skutera koji se rade kao EU proizvod. Tako je nekad stari uvoznik Honda auta prestao raditi Hondu i tadasnji Slovenski uvoznik se ponudio da radi za HR ali je dobio odbijenicu jer su trazili iskljucivo HR domacu firmu. Tada su Rutingu ponudili posto su vec radili motore sto su oni prihvatili.
 
https://youtu.be/GjSBVuHe4FM

Jako lijepo[emoji106]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ajd barem je lijepa ak niš drugo😅
Jedva upali sepet..zamisli kad joj neko stavi aftermarket auspuh bez da vi Flešal ecu..pa ima da pali samo na guranac 😅😅
 
e39 said:
Ajd barem je lijepa ak niš drugo😅
Jedva upali sepet..zamisli kad joj neko stavi aftermarket auspuh bez da vi Flešal ecu..pa ima da pali samo na guranac 😅😅

Tako pali i sc59.
 
i sc57 i sc60, nekad iz prve, nekad iz dvajsprve, ali redovito ko da joj se neda živjeti, to me najviše živcira na tim motorima, nevjerojatno da se nitko u hondi time nije pozabavio 15 godina da to slože kak spada :misli:
i nema veze s auspuhom, sc60 mi je čak ljepše palila s full otvorenim topom nego dok sam stavio original auspuh i katalizator
 
Burazova sc57 nikad 2 put nije okrenula, jos on kad zazimi u 10om mj.
Pali tek u cetvrtom.
Dok pikne gumb, odmah sastavi.
Tako i afrike.