CBR 900/1000 RR - generalni topic

Apsolutno 7100. I više nego dobro za cestovnu upotrebu i predviđene servisne intervale.
 
Prije desetak dana san vidija oglas di neko traži zupčanik za getribu od 954.Mislin da iman taj tip getribe pa ako vidi ovo nek se javi porukom ili ode.Živili i puno vam sunca želim motociklisti. :mrgreen: (y)
 
Poznati meštar preporuća a i sebi toći 7100
ja sam metal 300V,pa sam prešel na 7100,pa opet na 300V, i sad bum opet na 7100 jer sam skužil da sa 300V mi ga malo motor potroši a vozim se po cesti,tak da nema potrebe za 300V (y)
 
Ja tražim prekidać za ventilator kilera isto za 929 . I jedino što sam našao je E-Bay i naravno orignalne dijelove od Honde koji koštaju ono ne pitaj... Na njuški imaš DKS moto ali ne odgovaraju na poruke...
 
  • Like
Reactions: Logicus
Ja tražim prekidać za ventilator kilera isto za 929 . I jedino što sam našao je E-Bay i naravno orignalne dijelove od Honde koji koštaju ono ne pitaj... Na njuški imaš DKS moto ali ne odgovaraju na poruke...
Brate molia san Boga da nisu šprice, u Šage 1450 kuna ovo malo govno od regulatora, to ima da vozi obilaznicom preko Turkmenistana do mjeseca i nazad... 1450 kuna komad od 10 grama metala i membrana...

DKS zovi na mob, meni su se javili, na broj koji je oglašen na Njuški.
 
Da i lik mi je rekao da mu pošaljem poruku na Watsup na koju još nije odgovorio.... A to je bilo ima 5 dana.
 
Da i lik mi je rekao da mu pošaljem poruku na Watsup na koju još nije odgovorio.... A to je bilo ima 5 dana.
Zovi, pilaj, reci da si posla, da provjere poruku. Znan u kakvim si mukama, ja uplatia policu osiguranja, 'čeka' me tehnički. Iša mijenjat gume, sve OK, krenem nekidan na tehnički, 200 m od kuće paf na tri cilindra, mislija sviće, prominim sviće, ništa, prelijeva živo gorivo u grane i na portove od auspuha, dobro nije hidro udar dobia... Rastavia 3 puta, moram na otok radi gostiju, visim u gradu čekam i tražim dio ko da vozim Miuru...
 
Slićna situacija isto plačeno osiguranje ali nije mi to jedini motor hvala Bogu pa se mogu vozati sa drugim ali hoću ga malo provozat dok sam još doma...
 
  • Like
Reactions: Logicus
Honda rastura
 

Attachments

  • E4BA9B75-251B-4837-99C3-E2D3365A874A.png
    E4BA9B75-251B-4837-99C3-E2D3365A874A.png
    1.9 MB · Views: 0