CBR 954 iz oglasa

da je cijena u kunama možda bi razmislio....

pa za te pare kupiš kulturni motor
 
da mi da 200 eura možda bi ga odriješio muke i prevalio ju na sebe, ali duševne boli koje idu s tim.. :misli: trebalo bi staviti na papir i razmisliti da li i to drži vodu :misli:

NE BUDI LUD (y)
 
Nisan bas upucen u ovaj model motora i po cemu on to ne valja,sican se da mi ga je frend ima novog i bija je skroz zadovoljan ::)
 
onda ovaj laže 100%

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/honda-cbr-954-rr-2002-g-oglas-13391748
 
Nije za mene, frend uzima, ali očito niko nikad nije vidio taj motor na cesti niti zna vlasnika...
 
Kad je ova Honda izasla na trziste konkurencija je mogla samo slinit nad ovim dizajnom
 
Phobocaster said:
onda ovaj laže 100%

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/honda-cbr-954-rr-2002-g-oglas-13391748
skoro sam se rasplako nad oglasom, majkemi, mislim da ću cjeli dan biti potresen sudbinom ovog čovjeka koji mora prodati svoj omiljeni motor 8)
ne kužim, zašto bi lagao?? pa nitko na njuškalu ne laže 8) osim toga, cijeli svijet zna kako su to dobre mašine, pogotovo dok dođu do 50 tkm onda su tek razrađene kak spada od balkanjerosa vulgaris :LOL: a osobito su dobre te 2002., pogotovo ako im nije u opozivu promijenjena mašina
pa ljudi, ipak je to honda, jedna, jedina, nepoderiva, kao što je čovjek napisao, znalci Honde znaju...ostali neka se sakriju ili pokriju ušima ili bilo što :LOL: :LOL:
 
a sad ozbiljno, ja kao bivši vlasnik koji je prošao sve loše s tim motorom i saznao sve njegove mane, a isto tako i upoznao preko nekoliko bivši vlasnika, za ovo nebi dao 1000 eura, pa taman da je stanje "nikad padano nikad u blokadi nikad iznad 5 tisuća vožene rekreativno samo na duža putovanja nikad na grobniku servisna od prvog kilometra" (y)
osim toga, za te pare koje ovi pacijenti traže, se može dobiti 1000RR koji je televizor u boji prema 954 (y)
 
  Osim općepoznate činjenice da je 954 možda najveća Hondina sramota,mene od prodavatelja uvijek fascinira ovo "samo u dobre ruke"... :misli:
  Mislim,pa nije jelen tu došao da bi dijete posvojio,jbt... :LOL:

..."samo u dobre ruke "  :eek:hne:

:mrgreen:
 
taman da ga kad ga izveze iz dvorišta zakuca u šleper... njegovi novci njegova stvar....

pleh sim ili tam....

za 3 i pol keke kupiš rr da se popišaš u gaće a ne ovaj promašaj
 
cadjo said:
Nisan bas upucen u ovaj model motora i po cemu on to ne valja,sican se da mi ga je frend ima novog i bija je skroz zadovoljan ::)

isti takav boja sve je imao jedan koga znam uglavnom kanta nemila mislim na mašinu uljara teška...
 
Jbg,kako rekoh nisan upucen u kvalitetu makine al je dizajn bija odlican u svoje vrime
 
MOONSHIELD said:
skoro sam se rasplako nad oglasom, majkemi, mislim da ću cjeli dan biti potresen sudbinom ovog čovjeka koji mora prodati svoj omiljeni motor 8)
ne kužim, zašto bi lagao?? pa nitko na njuškalu ne laže 8) osim toga, cijeli svijet zna kako su to dobre mašine, pogotovo dok dođu do 50 tkm onda su tek razrađene kak spada od balkanjerosa vulgaris :LOL: a osobito su dobre te 2002., pogotovo ako im nije u opozivu promijenjena mašina
pa ljudi, ipak je to honda, jedna, jedina, nepoderiva, kao što je čovjek napisao, znalci Honde znaju...ostali neka se sakriju ili pokriju ušima ili bilo što :LOL: :LOL:
treba mu za fasadu :mrgreen:
 
(y) (y)
To je taj link...
  LemmyZD,reci svom frendu da duguje pamzoru cugu za ovo    :mrgreen:
Spasio mu guzicu... :wink:
 
Znači u principu nitko ne zna specifično za ovaj iz oglasa, ali da mu prenesem da je motor sam po sebi smeće i da se mašina raspada?  :mrgreen: