CBR600RR geneRRal topic

Phobocaster

New member
Vidim da i drugi se muvaju posvuda po forumu, nema generalni topic za 600rr pa ako moderatori nemaju ništa protiv da ovaj ostane (y)

evo moje, 45.000km trenutno, bivši vlasnik je ovdje na forumu :mrgreen: sve serijala, auspuh deak, ostalo kaj imam su vizir i poklopac sica sa ebaya
 
dobra ideja s obzirom koliko nas ima, ali svjedno će bit malo postova... dosadan motor... ništa se ne kvari, predvidljivo i lako se vozi  :?
jedino bi volio vidjet nekog koji se tjuniro do razine serijske R6-ice (isključivo mislim na tih par "nepotrebnih" ponića u špici)  :mrgreen: :mrgreen:
 
Crunk je tu dosta dobro napredovao...čak mi se njegova prerada zasad najviše i dopada, bude predstavio i tu kad uhvati cajta :wink:
 
da. njegov je lijepo slozen  (y) iako, ako se dobro sijecam, nije se proslavila ona masina koju je otvarao tj koja je imala veliku konjicu
 
http://www.grobnik.hr/pista/Kalendar-utrka-zauzecca.hr.html

hm neznam... nemamo puno opcija  :mrgreen:
 
Ja već dugo kopam isto temu a glupo mi bilo otvarati novu jer sam bio siguran da postoji :D

Evo i moje...2005g, 30000km

VB6zqMx.jpg
 
Znači sad smo se emancipirali i odcijepili  :mrgreen: postao sam sliku u topicu 900/1000, al evo još jedna....dakle 2008., kupio ga u 2 mjesecu sa 7100, sada na 8600 km, do sada vozio FZ6 a od sada zaljubljen u ovaj stroj :kiss2: gore je Leo, povišeni vizir, slajderi i pokazivac brzina...
 
a iridium svjećice si zaboravio :LOL: to je još 0,0001ks gore...i gljive ima :mrgreen:
 
Opa cure  :mrgreen:

Ajde da ne tipkam roman na telefonu, objavim sve uskoro kada motor bude gotov. Ovaj tjedan mi stižu još neke sitnice pa da to napravim kako treba.

Istina, prva masina nije izdržala dugo ali to samo mogu sebi pripisati. Sada je serijala masina gore, koju prvo mislim razraditi kako treba.


Realno me uopće ne čudi što nemamo/nismo imali svoju zasebnu temu. Motor je savršen, lagan za voziti i ulijeva povjerenje u svakom trenu.

Jedino preporuka za sve koji imaju stock ovjes, promijenite opruge u vilicama ako nemate 120kg, ili u stražnjem amortizeru ako imate  :mrgreen:

Sve ostalo je manje više nepotrebno. Čelični lajtunzi su dobra investicija kao i neke ekstra pakne. Inače toči i vozi, skoro ju nemoguće pokvariti  :LOL: :afro:
 
@Crunk de napiši više nešto, počeli smo bit nestrpljivi :LOL:
 
Ajd neki updejt  :mrgreen:

Trenutno je amortizer straznji na reparaturi, semeringe i ostalo na vilicama sam promijenio neki dan. Onaj tamagochi (HM Dash) je popravljen i cekam da mi dodje posiljka napokon.

Naruceno jos Stompgrip i Gilles vcr38gt  (y)


Nabacio sam gore i CRG carbonske polugice kvacila i kocnice i odmah na prvu ostao odusevljen. Na stranu sto sexy izgledaju  :0648:, kontrole i doziranje su preciznije vjerojatno zbog lakoce samih polugica. Uglavnom prvi test na cesti me jako ugodno iznenadio.


Kada nabacim sat, amortizer i fuzastere mislim da sam napokon gotov s motorom. Ostaje naravno otici opet na stol dotjerati smjesu, ali nije prioritet.


I onda sam napokon gotov sa sredjivanjem 600rr-a  (y) dalje samo servisi i puno staze  :cool:





i eventualo mozda jos jedan motor. 1000rr SP mi nije dovoljno napet, cekam sljedeci model  :mrgreen:
 
slike ili se nije desilo :afro:
 
Imam neke slikice na aparatu kod kuce, jedino sto sam malo lijen prebacivati pa bi moglo potrajati koji dan  :mrgreen:


E da, ako netko ima serijski ispuh, imam jedan carbonski lijepi zavrsetak za njega. Samo stoji i skuplja prasinu, a mislm da je bio nekih 50-60€ cak. Dam ga za veliku vrecu Pedigreea za odraslu dzukelu  :LOL:
 
ljenivac :LOL:

tko zna čija li je ova sa marofa?