CBR600RR geneRRal topic

Definitivno možda  :mrgreen:
CBRu priznam malo bolje doziranje kočnica i mirniji prednji kraj (to dojde do izražaja na lošijoj cesti), ostalo na stranu Kawca. Uspoređujem 636 '06 i CBR '07 koje sam vozio/isprobao. A R6 nisam isprobal nikad. To je moj dojam nakon nekog vremena eksploatacije, ne znači da je matematički dokazana činjenica, čisto da se razmemo  :mrgreen:
 
stipe_zxr said:
Možda  :mrgreen:,

a sto ne pises za r6, ona je tek rupa na niskim okretajima.

ja kad sa na turi zamjenio moju vtr sp1 sa gsxr600, pitao sam se kakva je ovo pederska sprava.
 
Sredju said:
a sto ne pises za r6, ona je tek rupa na niskim okretajima.

ja kad sa na turi zamjenio moju vtr sp1 sa gsxr600, pitao sam se kakva je ovo pederska sprava.


Vozio sam r 6 2007 , išla je kad se zavrti jako dobro... te oldtimere što si imao nisam nikad .. dvocilindrasi su dobri vuku od početka ali brzo stanu..(imao sam jednog)
 
error said:
Definitivno možda  :mrgreen:
CBRu priznam malo bolje doziranje kočnica i mirniji prednji kraj (to dojde do izražaja na lošijoj cesti), ostalo na stranu Kawca. Uspoređujem 636 '06 i CBR '07 koje sam vozio/isprobao. A R6 nisam isprobal nikad. To je moj dojam nakon nekog vremena eksploatacije, ne znači da je matematički dokazana činjenica, čisto da se razmemo  :mrgreen:



Bila je to ironija  :mrgreen: moj 636 je 2016 g
 
MOONSHIELD said:
ako je suditi po slici, ništa čudno :LOL:

zato je i rijesen  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: samo steta para koliko me je kostao a dao sam nexusa 500 i dobre doplatee , ali prvi veci motor manuelac da sam imao, i plus 20 dana od kupovine je Omis bio... mislio sam tad da sam svu pamet svijeta pokupio i da ja idem sam motor kupovati.. imao sam obicaj to sa skuterima raditi ali je R-a stvarno tesko naci da nije ili kucan ili u banderi bio.. dobrih mjeseci sam gledao,trazio i sreca ponudi ovome poznaniku za ovu sad hondu da proda, i pristade...
 
stipe_zxr said:
Vozio sam r 6 2007 , išla je kad se zavrti jako dobro... te oldtimere što si imao nisam nikad .. dvocilindrasi su dobri vuku od početka ali brzo stanu..(imao sam jednog)

Htio ssm ti dojmit percepciju.
A r6 ti ide dobro?
Ima li u tebi malo honda hejtera?
Cisto ds se razumijemo, kako kolega gore napisa.
 
Sredju said:
Htio ssm ti dojmit percepciju.
A r6 ti ide dobro?
Ima li u tebi malo honda hejtera?
Cisto ds se razumijemo, kako kolega gore napisa.



Za moju vožnju svaki ide dobro  :mrgreen:, samo malo više gasa...
Honda je premala  za mene . :LOL:
 
stipe_zxr said:
Za moju vožnju svaki ide dobro  :mrgreen:, samo malo više gasa...
Honda je premala  za mene . :LOL:

Bome je premala, ne mogu te zamislit na Hondici  :mrgreen:
 
Malo do posla danas  :0648:
 

Attachments

  • 20200409_110558.jpg
    20200409_110558.jpg
    410.1 KB · Views: 107
Sredju said:
Za prvi motor je najbolja neka enduraca sa jednim cilindrom, moze i supermoto.
Supersport je pogresan nacin ucenja voznje motorom.
Poslije se jos uvijek mozes odlucit, sta i kako i kakav ti je afinitet.
Kupit supersport motor i vozit kao tetka , kao ja se pazim, ne navlaci me, onda ga nemoj ni kupovati.
Supersport se zna, na koljenu sam i uvijek na zadnjoj desetini gume, mjereno od sredine, lijevo/desno.

ovo samo majka voljeti moze.....

:mortal: :mortal: :mortal:
 
Stipice, nisi duzan nikome se dokazivat. Vozi za sebe, cak i kad te modesty gleda.


Kronik, sujetan ko kakva pickica.
Tuzna stvar kod interneta je sto kreteni kao ti mu imaju pristup, ali jebi ga, svaka medalja ima dvije strane.

Ali dobro, makar nam preneses koju pametnu od gerharda, mada ti te kvalificirane izjave svojatas.
Nadimas se, mislis da si mudo, a u stvari si jajnik.