Cbr600rr vs zx6r (honda vs kawasaki pad vrijendosti, razlika u cijeni)

yoyo1987

New member
Pozdrav,

gledam uzeti polovni motor cirka 2008. godište i do 5000€.

Tražeći kroz oglase sam našao na 2 zanimljiva motora ali i na malo čudnu situaciju, naime za otprilike istu cijenu se prodaje honda cbr600rr iz 2008. i kawasaki zx6r iz 2011. Pazite to su 3 godine razlike za istu cijenu. Motori su u otprilike sličnom stanju (registrirani,nove gume, lančanici, ne razbijani, prošli manje od 40tisuća i sl.).

Kad gledam cijene istih tih motora u dućanu. cijena je tu negdje oko 100 tisuca za novi motor.

Sad me zanima, da li je ninja toliko lošiji motor pa je i jeftiniji, ili kawasaki toliko više gubi na cijeni od honde, i po vama koji bi motor vi uzeli u ovoj situaciji (treba mi brza odluka jer je ljeto vec pocelo a mene svrbi :rolleyes:), jer je ovaj ipak 3 godine noviji i manje je prošao km (što nije mala stvar) ali ovaj drugi je honda koji je izgleda cjenjeniji i (valjda) se bolje i lakše prodaje kao polovni.

Hvala na odgovorima i mišljenjima
 
kupi Kawasaki i vozaj se na novijem motoru..usput svaki put kad preteknes nekog na Hondi znaces da nisi pogrijesio :mrgreen:..nitje kawa losija nit je honda bolja nego honditis radi li radi..vlasnici hondica misle da imaju nesto bolje pa cijene vise a ustvari samo zauzimaju mjesta po oglasnicima..ako neko bas hoce da proda proda po cijeni kawe i dodje ti na isto :mrgreen:..a z a prodaju s ene brini..samo slusti cijenu sve s e proda :mrgreen:
 
Sigurno misli na ovog https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-750-cm3-oglas-24395177

Al to nije model 2011. nego 2007/08 i garant ima neka caka kad ga daje tak "jeftino" u usporedbi s drugim Kawama tog godišta.

Enihou, Honda je lepša (iako je to subjektivno) i prema riječima drugih bolje se vozi od Kawe (ja morem samo potvrdit da se Honda lepo vozi, Kawu nisam imal prilike isprobat), al opet, Kawa je jača i ima slipper clutch. Jedino ne znam jel Kawa ima kakvih urođenih problema tipa regler i sl.





 
madyo said:
Sigurno misli na ovog https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-750-cm3-oglas-24395177

Al to nije model 2011. nego 2007/08 i garant ima neka caka kad ga daje tak "jeftino" u usporedbi s drugim Kawama tog godišta.

Enihou, Honda je lepša (iako je to subjektivno) i prema riječima drugih bolje se vozi od Kawe (ja morem samo potvrdit da se Honda lepo vozi, Kawu nisam imal prilike isprobat), al opet, Kawa je jača i ima slipper clutch. Jedino ne znam jel Kawa ima kakvih urođenih problema tipa regler i sl.
Daleko od jeftinog, 4700 je precijenjeno za 07/08 Ninju 6...
 
Koja dilema u pm. Koji kramp uzet između dva najveća.
Uzmi suzu il r6 jebale te.ronde i krampasakiji

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
A prave stvari nikad nisu jeftine [emoji16]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
madyo said:
Sigurno misli na ovog https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-750-cm3-oglas-24395177

Al to nije model 2011. nego 2007/08 i garant ima neka caka kad ga daje tak "jeftino" u usporedbi s drugim Kawama tog godišta.

Enihou, Honda je lepša (iako je to subjektivno) i prema riječima drugih bolje se vozi od Kawe (ja morem samo potvrdit da se Honda lepo vozi, Kawu nisam imal prilike isprobat), al opet, Kawa je jača i ima slipper clutch. Jedino ne znam jel Kawa ima kakvih urođenih problema tipa regler i sl.

Pa nije to Honda  :mrgreen: