CBR929RR problem s prelijevanjem

Logicus

Member
Pozdrav ekipa,

Jedno pitanjce. CBR929. Motor bio odjavljen, gorivo staro god ipol dvije, s tim gorivom voženo po gradu cca 10 km, sve bilo OK dok nisam krenio na tehnicki i motor poceo nemirno radit da bi se na leru ugasia, prije gasenja ko da radi na 3 cilindra , upalih ponovo, isto. Pogledan sa strane prelijeva gorivo preko grane i u grane od auspuha.

Rastavim sve, promijenim svjećice, nove 4 NGK, upalim, bolje radi, al opet nije to to, prelijeva i dalje. Rastavim opet sve, otvorim klapnu od usisa gasom, prvi cilindar pun goriva...

Neznam šta da gledam, šprice, regulator tlaka? Da li je itko imao sličan problem? Iskustvo nekakvo, savjet?

Poz
 
Last edited:
Meni više smrdi na paljenje, ali nisam se do sad susretao s 900kama... povadi sve svjećice i zaverglaj da vidiš imaš li svugdje dobru iskru, ja bi od tud počeo...
 
  • Like
Reactions: Logicus
Meni više smrdi na paljenje, ali nisam se do sad susretao s 900kama... povadi sve svjećice i zaverglaj da vidiš imaš li svugdje dobru iskru, ja bi od tud počeo...
Ispita sam i bobine i svićice, nove su stavljene NGK-ice. Nije do toga, meni smrdi na šprice, al ako iko ima ideju svako mišljenje dobrodošlo. VIDEO
 
Last edited:
Skini i ocisti pumpu goriva. Ako tu ima nečištoća onda je to otišlo u sprice. Kada si sve očistio nalij friškog goriva i probaj opet.
 
  • Like
Reactions: Logicus
Skini i ocisti pumpu goriva. Ako tu ima nečištoća onda je to otišlo u sprice. Kada si sve očistio nalij friškog goriva i probaj opet.
Nisam skida,gorivo je bilo staro i žuto (al i s njim je radilo 10ak km), izlio sam sve iz tanka i dolio 10l novog, bolje je radio, al prelijevao, možda radi situacije prije, probat ću i to.