cerada za motor

antkes

Member
Oct 7, 2015
409
13
18
split
trazim ceradu za motor dimenzija tolikih da pokrije krme od cb 1300 skupa sa kuferom
sve koje pronalazim zahtijevaju da skinem kufer

oceangoing

Active member
Mar 30, 2008
1,211
1
38
59
Split
ima veliki izbor u Louisa, a bocojaki ti to donese

oceangoing

Active member
Mar 30, 2008
1,211
1
38
59
Split

ZP1993

Member
Jun 3, 2015
916
23
18
27
Zagreb
Ako imaš mjesta za postavit ga (tipa u dvorištu ili svoje vlastito parkirno mjesto) i par soma kn,moja preporuka bi bila montažno spremište ili montažna garaža:

Ja sam sebi kupio jedno za oko 4 soma,i super mi je za motor i još neke sitnice:

Last edited:
  • Like
Reactions: hondimir

antkes

Member
Oct 7, 2015
409
13
18
split
Niti parking mista, niti novaca za takav projekt, oceangoing, malo preskupa za mene, ali ova iz motoopreme mi se cini oke, hvala svima

Kasho

Member
Jul 12, 2013
44
5
8
29
Split
Niti parking mista, niti novaca za takav projekt, oceangoing, malo preskupa za mene, ali ova iz motoopreme mi se cini oke, hvala svima
Ja ti koristin oxfordov aquatex sa topboxon. Dalmacija. Derala ju bura, satrala ju kisa, bura bacila prozorski prozor na njega. I dalje dura, ne prokisnjava. Preporucujen bez zadrske. 220 kn u intercarsa, smjeh sta je sve izdrzala.

gigo980

Member
Feb 8, 2011
75
0
6
40
Rijeka
I ja sam danas uzeo novu od Oxforda samo iz razloga da nemoram skidat kofer..Taman je najavljena opasna kisa pa cemo vidjet jel bolja od stare..

mendesP1

New member
Jul 30, 2016
19
2
3
28
Dalmacija
Koristim vec trecu Oxford Aquatex...nemam zamjerki izdrži buru,sunce,kišu bez i jedne rupe sve sta joj se servira😛
Samo sam prvu koju sam ima malo podera zbog vruceg auspuha🙉
(Na trecoj sam samo zbog neodgovarajucih velicina)

antkes

Member
Oct 7, 2015
409
13
18
split
Evo, intercars oxford aquatex xl 350 kn
Komotno sam moga i l uzet, ogromna je

Tom€k

New member
Sep 26, 2017
13
0
1
Velika Gorica
Ja sam pogedao po netu dimenzije odredjene velicine, spremjerio skuter i po tome uzeo ceradu.

Poslikam kasnije dimenzije za svaku velicinu (pisu na “torbi” u kojoj dodje cerada)

Kasho

Member
Jul 12, 2013
44
5
8
29
Split
Primirit obavezno. Meni na mon je L, a motor je od 220kg sa kuferon :D
XL bi mi bila prevelika. Kad je prevelika onda ju bura lakse satare. Ja je ne mogu nahvalit dovoljno, izdrzala je sito i reseto.
Preporucan 2 bungee konopa od 10kn u plodinama i oko oba kola i miran si. Ima i belly strap .

antkes

Member
Oct 7, 2015
409
13
18
split
Primirit obavezno. Meni na mon je L, a motor je od 220kg sa kuferon :D
XL bi mi bila prevelika. Kad je prevelika onda ju bura lakse satare. Ja je ne mogu nahvalit dovoljno, izdrzala je sito i reseto.
Preporucan 2 bungee konopa od 10kn u plodinama i oko oba kola i miran si. Ima i belly strap .
Jbg, na 3 mista na internetu pisu 3 razlicite dimenzije, na kraju sam dobio najvece mjere koje sam vidio
Cb1300 sa 55l topcase je u pitanje, velik je motor, belly strap je tu, na prednje kolo sam stavia pauka kroz vec napravljenu rupu, sa zadnjim krajem nemam puno ideja, ali ne leprsa nigdje, ja zadovoljan

Kasho

Member
Jul 12, 2013
44
5
8
29
Split
Jbg, na 3 mista na internetu pisu 3 razlicite dimenzije, na kraju sam dobio najvece mjere koje sam vidio
Cb1300 sa 55l topcase je u pitanje, velik je motor, belly strap je tu, na prednje kolo sam stavia pauka kroz vec napravljenu rupu, sa zadnjim krajem nemam puno ideja, ali ne leprsa nigdje, ja zadovoljan
Ma dok god ne leprsa dobro je, na prvoj buri ces osjetit a dotad ce se isplatit i zasporkat :D Inace ja izbjegajen one rupe za lanac. Lipo provucen dva bungeea oko felge, nece nista ostetit i zakacin ih priko cerade i nema joj micanja.