cerada za motor

Kesi

Active member
trazim ceradu za motor dimenzija tolikih da pokrije krme od cb 1300 skupa sa kuferom
sve koje pronalazim zahtijevaju da skinem kufer
 
ima veliki izbor u Louisa, a bocojaki ti to donese
 
Screenshot_1.jpg


slučajno se smucam po FC moto sajtu, pogle ovo i vidi koja smiješna cijena!
 
  • Like
Reactions: hondimir
Ako imaš mjesta za postavit ga (tipa u dvorištu ili svoje vlastito parkirno mjesto) i par soma kn,moja preporuka bi bila montažno spremište ili montažna garaža:

Ja sam sebi kupio jedno za oko 4 soma,i super mi je za motor i još neke sitnice:
100762777_3012125455534405_7383554372489183232_o.jpg
 
Last edited:
  • Like
Reactions: hondimir
Niti parking mista, niti novaca za takav projekt, oceangoing, malo preskupa za mene, ali ova iz motoopreme mi se cini oke, hvala svima
 
Niti parking mista, niti novaca za takav projekt, oceangoing, malo preskupa za mene, ali ova iz motoopreme mi se cini oke, hvala svima
Ja ti koristin oxfordov aquatex sa topboxon. Dalmacija. Derala ju bura, satrala ju kisa, bura bacila prozorski prozor na njega. I dalje dura, ne prokisnjava. Preporucujen bez zadrske. 220 kn u intercarsa, smjeh sta je sve izdrzala.
 
  • Like
Reactions: Brotato
I ja sam danas uzeo novu od Oxforda samo iz razloga da nemoram skidat kofer..Taman je najavljena opasna kisa pa cemo vidjet jel bolja od stare..
 
Koristim vec trecu Oxford Aquatex...nemam zamjerki izdrži buru,sunce,kišu bez i jedne rupe sve sta joj se servira😛
Samo sam prvu koju sam ima malo podera zbog vruceg auspuha🙉
(Na trecoj sam samo zbog neodgovarajucih velicina)
 
Evo, intercars oxford aquatex xl 350 kn
Komotno sam moga i l uzet, ogromna je
 
Ja sam pogedao po netu dimenzije odredjene velicine, spremjerio skuter i po tome uzeo ceradu.

Poslikam kasnije dimenzije za svaku velicinu (pisu na “torbi” u kojoj dodje cerada)
 
Primirit obavezno. Meni na mon je L, a motor je od 220kg sa kuferon :D
XL bi mi bila prevelika. Kad je prevelika onda ju bura lakse satare. Ja je ne mogu nahvalit dovoljno, izdrzala je sito i reseto.
Preporucan 2 bungee konopa od 10kn u plodinama i oko oba kola i miran si. Ima i belly strap .
 
Primirit obavezno. Meni na mon je L, a motor je od 220kg sa kuferon :D
XL bi mi bila prevelika. Kad je prevelika onda ju bura lakse satare. Ja je ne mogu nahvalit dovoljno, izdrzala je sito i reseto.
Preporucan 2 bungee konopa od 10kn u plodinama i oko oba kola i miran si. Ima i belly strap .
Jbg, na 3 mista na internetu pisu 3 razlicite dimenzije, na kraju sam dobio najvece mjere koje sam vidio
Cb1300 sa 55l topcase je u pitanje, velik je motor, belly strap je tu, na prednje kolo sam stavia pauka kroz vec napravljenu rupu, sa zadnjim krajem nemam puno ideja, ali ne leprsa nigdje, ja zadovoljan
 
Jbg, na 3 mista na internetu pisu 3 razlicite dimenzije, na kraju sam dobio najvece mjere koje sam vidio
Cb1300 sa 55l topcase je u pitanje, velik je motor, belly strap je tu, na prednje kolo sam stavia pauka kroz vec napravljenu rupu, sa zadnjim krajem nemam puno ideja, ali ne leprsa nigdje, ja zadovoljan
Ma dok god ne leprsa dobro je, na prvoj buri ces osjetit a dotad ce se isplatit i zasporkat :D Inace ja izbjegajen one rupe za lanac. Lipo provucen dva bungeea oko felge, nece nista ostetit i zakacin ih priko cerade i nema joj micanja.