CF Moto

Nemoj Linhai stavljati u istu kategoriju sa CF-om .. ;) razlika je poprilična ... (y)
 
  • Like
Reactions: Village

Cf moto i linhai će se duplo prije raspast ako ih ovako voziš, ako će uopće proći di taj prođe.

Ne bih se kladio, ali ako ti kažeš...

Ovo je top snage, amortizacije, pogona 4x4, kočenja šta se tiče quada. Linhai i cf moto mogu sanjati da će ovako nešto napraviti za godinu ili dvije... i zato košta nije ni Ferrari jeftin...

Je top, ali ne toliko da opravdava cijenu.

Kineze dižu ljestvicu ali u nizoj, možda srednjoj klasi. Di nastoje ponuditi više za manje novaca.

Ali kinez još nije napravio bolji touring sport od multistrade, bolji sportski motor od r1, bolji choper od Harley Davidsona ni bolji putni motor od Gs-a...

Wrangler i dan danas košta a ssangyong kupiš za par tisuća eura...

KInezi se motociklima za širtoke mase bave tek koju godinu, no jako brdo uče. Ali se zato atv-quad vozilima bave malo duže i tu su pomalo već i majstori. S time da ja pričam o Quadovima, a ovo je ATV...

Glede Wranglera, i njega u paralelnoj starosti kupiš isto za nekoliko tisuća, kao i uvijek, ovisi o masu stvari, kilometraži, općem stanju, održavanosti... prošlo mi kroz ruke i jako dobrih i jako loših. A ne znam ni koji to mdoel SsangYonga uspoređuješ sa Wranglerom.
 
20230313_160028.jpg

Tnx!
 
i kako se čini na prvu ?
Nakon samo 200km mogu reci da san zadovoljan sa ukupnim dojmom obzirom na cijenu i opremu koju dobijes....
Primjedbu imam samo na primanje gasa koje nije full popeglano, ali to je rjeseno sa novim azuriranjem (Info od vlasnika iz fb grupa) vecinom iz Australije jer je od tamo i krenula kampanja i prodaja tog modela...i dobro se prodaje.
Azuriranje ECU-a se moze obaviti iz aplikacije CF moto ride preko moba, koja radi i u Hr i preko koje imas i navigaciju i jos dosta stvari. Ganjamo sad da puste i to novo azuriranje u aplikaciju...u Hr nema generalnog uvoznika...nego samo dilera....koji ce ubrzo moci i preko obd-a raditi nadogradnju.
 
Nakon samo 200km mogu reci da san zadovoljan sa ukupnim dojmom obzirom na cijenu i opremu koju dobijes....
Primjedbu imam samo na primanje gasa koje nije full popeglano, ali to je rjeseno sa novim azuriranjem (Info od vlasnika iz fb grupa) vecinom iz Australije jer je od tamo i krenula kampanja i prodaja tog modela...i dobro se prodaje.
Azuriranje ECU-a se moze obaviti iz aplikacije CF moto ride preko moba, koja radi i u Hr i preko koje imas i navigaciju i jos dosta stvari. Ganjamo sad da puste i to novo azuriranje u aplikaciju...u Hr nema generalnog uvoznika...nego samo dilera....koji ce ubrzo moci i preko obd-a raditi nadogradnju.
COOL... (y)
 
Nakon samo 200km mogu reci da san zadovoljan sa ukupnim dojmom obzirom na cijenu i opremu koju dobijes....
Primjedbu imam samo na primanje gasa koje nije full popeglano, ali to je rjeseno sa novim azuriranjem (Info od vlasnika iz fb grupa) vecinom iz Australije jer je od tamo i krenula kampanja i prodaja tog modela...i dobro se prodaje.
Azuriranje ECU-a se moze obaviti iz aplikacije CF moto ride preko moba, koja radi i u Hr i preko koje imas i navigaciju i jos dosta stvari. Ganjamo sad da puste i to novo azuriranje u aplikaciju...u Hr nema generalnog uvoznika...nego samo dilera....koji ce ubrzo moci i preko obd-a raditi nadogradnju.
Pozzz, kolega mi je kupio taj bajk prije par tjedana i ima isto problem sa gasom, cuka mi na nižim okretajima, iznad 6k okretaja sve super. Jesi ti to onda riješio putem aplikacije i kako, ako jesi?
Inače isto prezadovoljan motorom, odlično opremljen i izgleda k'o metak...
 
  • Like
Reactions: cika KURE
Pozzz, kolega mi je kupio taj bajk prije par tjedana i ima isto problem sa gasom, cuka mi na nižim okretajima, iznad 6k okretaja sve super. Jesi ti to onda riješio putem aplikacije i kako, ako jesi?
Inače isto prezadovoljan motorom, odlično opremljen i izgleda k'o metak...
Nisam nista rjesio....cekam novu mapu i dilera zovem da ih trazi ili da puste kroz aplikaciju, pa mozemo i sami onda.
Na otvorenoj cesti se i ne osjeti toliko koliko po gradu.
 
Pozzz, kolega mi je kupio taj bajk prije par tjedana i ima isto problem sa gasom, cuka mi na nižim okretajima, iznad 6k okretaja sve super. Jesi ti to onda riješio putem aplikacije i kako, ako jesi?
Inače isto prezadovoljan motorom, odlično opremljen i izgleda k'o metak...
Javi frendu da mu diler preko VIN broja trazi update od dobavljaca i dobit ce ga u aplikaciji....
Pozz
 
Mladići i djevojke, jel' vozio tko CLX 700 Heritage?