Cijelodnevni humanitarni spektakl :)

RRZagreb

New member
POŠTOVANI!
Pozivamo Vas 01.08.2010.g. na humanitarni spektakl pod geslom ''BRANITELJI ZA BRANITELJE, 100% SPORT'' koji organizira udruga ''Branitelji za btanitelje'' u suradnji sa udrugom ''Sto posto šport''.
Sva prikupljena sredstva biti će donirana hrvatskim braniteljima optuženima za ratne zločine u Domovinskom ratu, tj. namijenjena su plaćanju troškova odvjetnika i obrane istih.
Mjesto događaja je stadion NK Udarnik u Velikoj Gorici (četvrt Kurilovec).
Uz brojne domaće bendove koji će nas zabavljati od prijepodnevnih sati (Vikinzi, 737, i drugi), biti će održani i turniri u nogometu, stolnom tenisu i ostalim sportoivima uz podjeli pehara za ''limače i limačice'', predstavljanje športskih udruga iz Zagreba i Velike gorice, demonstracije borilačkih vještina (boks, karate, judo, kickboxing, i ostalih), moto stunt show by Dejan Špoljar i Matea Vlašić , prezentacija sigurne vožnje motorima u suradnji sa Sportskim moto klubom Karlovac, također, očekuju Vas brojna iznenađenja!
U večernjim satima događaj prerasta u moto susret uz poznate bendove na moto sceni i naravno, uz nezaobilazne ''Mustače''! Osigurali smo i mjesto za kamp.
Uz cjelodnevno druženje i program za sve uzraste, biti će i bogata ponuda hrane i pića po simboličnim cijenama!
Pozivamo Vas da nas podržite svojim prisustvom i da na taj način pomognemo našim Herojima.
Ujedno ovim putem pozivamo i sve ljude dobre volje, športske i moto klubove, te braniteljske udruge, kao i pojedince i poduzeća koji su na bilo koji način voljni pripomoći u suorganizaciji ovog događaja da nas kontaktiraju!
Unaprijed hvala,
VESELIMO SE VAŠEM DOLASKU!
 
Malo o programu:

08.00 - početak okupljanja uz jutarnju kavicu
08.00 do 11 sati prijave za turnire u belotu, pokeru, stolnom tenisu, malom nogometu,....
09.00 - dolazak konja  :konjic: Braniteljske zadruge "Arka Naša" sa ostalim programom za limače i limačice  :D
09.00 -  :gitara: Grupa "Viking"
10.00 - prijateljska nogometna utakmica
11.00 - početak svih turnira (bela, poker, stolni tenis,....)
12.00 -  :gitara: Grupa "737"
13.00 - demonstracija borilačkih vještina (boks, judo, taekwondo,....)  :boks:
14.00 - nastup Powerstriders skakača  :skocko:
15.00 - prezentacija poligona za polaganje "A" kategorije  :skuter:
16.00 - prezentacija škole sigurne vožnje Športskog Moto Kluba Karlovac
17.30 - podjela medalja i priznanja najboljim pojedincima i ekipama
18.00 - Moto Stunt Show by Dejan Špoljar & Matea Vlašić
18.40 - free grah  :klopa: cca 300 porcija
19.00 -  :gitara: Grupa "Saturnus"
i nadalje dobra zabava uz  :gitara: "Mustač Bande"  :D

Simbolične cijene cuge  :drunk: i klope  :klopa: (Ožujsko 0,5 lit. = 10 kn)

Osigurano mjesto za kamp!

VESELIMO SE VAŠEM DOLASKU  :piva:
 
18.40 - free grah  :klopa: cca 300 porcija





VESELIMO SE VAŠEM DOLASKU  :piva:
[/quote]



a kaj bute vi jeli  :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :mrgreen: :mrgreen:
 
Švaba_VN said:
18.40 - free grah  :klopa: cca 300 porcija





VESELIMO SE VAŠEM DOLASKU  :piva:




a kaj bute vi jeli  :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :mrgreen: :mrgreen:

Haha  (y)
I ovoga nema ni u švicarskoj-grah u 18:40,da ne bude u 18 : 30 ili 19:30,nego točno u minutu  :shock:  :mrgreen:  (y)


Štef,nadam se da bude par Orlova doletjelo  (y)
 
hehe, sad sam tek i ja skužio kaj sam napisao :LOL: :LOL: Ma držali smo se programa. Dejan u 18.00 i njegov nastup traje 40 minuta pa sam automatski nastavljao dalje (y)

Ak bude koju minutu ranije ili kasnije ne bute se ljutili :D
 
Sve je spremno, dovezeno, a sutra sve postavljamo na svoje mjesto, stavljamo hladit pića jer je za nedjelju najavljeno lijepo vrijeme, a vas očekujemo u nedjelju da se svi zajedno dobro provedemo  :piva:
 
Evo,bili na kratko,dobro se proveli,poslije onih čevosa nas svladao umor,pa smo otišli doma,ubiti oko  :mrgreen:
Dečkima,sa Štefom na čelu svaka čast na organizaciji i trudu  (y)
Zahvaljujem svom partneru u beli,Bojniku,na dobroj kooperaciji,prvi put smo kartali skupa,ali smo se odmah skužili  (y)
 
Bio sam prisutan i bilo je super!!
Svaka cast organizatorima, bilo je sve ok  (y) , steta samo sto nije malo vise ekipe doslo!!
 
sigurno bi više ekipi došlo da je neko za to znao pa sam konkretno ja doznao za to u nedelju na večer jer ne otvaram baš tu rubriku često a osim toga bilo bi mi drago da sam se vidio sa svojim prijateljem švabom.znači drugi puta malo više informacija.
 
Konačno doma  :mrgreen:  Zahvaljujemo svima koji su svojim prisustvom uveličali ovaj događaj i nadamo se da ste se svi dobro proveli. Posebno smo se potrudili da klopa bude vrhunska i cijene stvarno simbolične, nadam se da smo uspjeli :D  Da je grešaka bilo, bilo je, ali za sljedeći puta probat čemo ih ispravit, ako ništa drugo ono bar da Mustači imaju posebnu binu da ne moraju čekat dva sata da se prvi bend raspremi sa bine :LOL: :LOL: U svakom slučaju Hvala svima (y)

P.S.- Bruno, da si i otvorio ovu rubriku na vrijeme sa Švabom se ne bi vidio :mrgreen: Jedino sa Zmajom, a nisam smatrao primjerenim da najavu stavljam pod susrete kad ovo i nije bio klasičan susret. Poljepljeno je 200 plakata i podjeljeno 5000 komada letaka, a od medija nas je popratio jedino OTV. Da ne ispadne da se opravdavam, ali više vremena nije ni bilo jer je sve ovo organizirano  u dva tjedna.

Za kraj još jednom Hvala svima koji su došli :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
 
Heh,ja sam poslal ženski dio obitelji  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: da se malo zabave a ja sam doma u miru gledal F1  (y)
Sljedeće godine bu siggurno bolje,najteže je nekaj započet a kad to jednom postane tradicija onda se Štef nebu dogo,dugo odmorio od posla.  (y) (y) (y) (y) (y)