CIJENA POJEDINIH MODELA MOTORA

Nakon što sam pogledao nekoliko polovnih, bez imalo dodatnog razmišljanja i grižnje savjesti otišao sam u salon i kupio novi motor.
Neprocjenjivo  :0648:
 
Johnny 1 said:
Ako govorimo o bajkeru koji želi motor za sebe,hoće se voziti bez problema nekoliko godina,a ne može se 'rasteći' preko 50tkn uvijek postoji opcija da se nađe motor vani...pričam o nečemu (relativno) starom,a sa jaako malo km... :wink:
Jedan samo brzinski primjer ;

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=219112469&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=MB&categories=SportsAndSuperSportsBike&isSearchRequest=true&zipcode=&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxFirstRegistrationDate=2004-12-31&minMileage=1000&maxMileage=10000&makeModelVariant1.makeId=13100&makeModelVariant1.modelDescription=zx+9r&pageNumber=1

Ima takvih dosta...
ps
Nije pogodno za švercere ni za likove koji boluju da voze što mlađe za što manje love    :mrgreen:


Johnny
ovo mi je jako dobra cijena za ovu devetku i mislim da bi do reg bila oko 3000 eura i tko želi motor za sebe ,a ne da zaradi ,, da je korektna prilika jer te devetke su izdržljive i pouzdane ,a riječ je o ovome
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9835141&show=2

 
:shock: Dobro izgleda... 

Uglavnom,htjedoh samo reći da nije kraj svijeta što je Njuškalo otpad,a novi preskupi...ima motora i izvan RH...    (y)
 
uglavnom uvijek isto, nije problem u tome da su polovni skupi, nego vi nemate love


cijene na Njuški su takve kakve jesu i budući da nema drugih, one su realne

kome ne odgovara i misli drugačije nek ide tam di su realne, a ne ovak svako malo neko kmeeeeči po internetu

osim toga, za GSX 1400 smo se u temi tu na forumu odavno dogovorili da ne skidamo cijene :jesus: :jesus: :jesus:




Srki

 
Srki said:
uglavnom uvijek isto, nije problem u tome da su polovni skupi, nego vi nemate love


cijene na Njuški su takve kakve jesu i budući da nema drugih, one su realne

kome ne odgovara i misli drugačije nek ide tam di su realne, a ne ovak svako malo neko kmeeeeči po internetu

osim toga, za GSX 1400 smo se u temi tu na forumu odavno dogovorili da ne skidamo cijene :jesus: :jesus: :jesus:




Srki

ma nek samo za GSX 1400 drže cijenu ,,,,ja im želim uspješnu prodaju,,,,ak ga ne prodaju ove godine prodati će ga za godinu dvije ili više ,,,,i naravno za traženu cijenu,,,ima ona narodna "strpljen-spašen"  :wink:,,,a ja sam upravo danas riješio problem drugoga motora na koji mogu staviti kofer i malo se kruzirati tako što sam uzeo "maloga " bandita 650,,, ,a tko zna možda neki gsx-ovac 1400 i odustane od dogovora o ne skidanju cijene pa se nešto i istrguje ,,rekoh možda  (y)
 
Srki said:
uglavnom uvijek isto, nije problem u tome da su polovni skupi, nego vi nemate love

  Netočno...i osobno nemam potrebu svaki drugi post mahati ovdje ljudima ispred nosa sa okruglih 9 kila ojra spremnih za superbike...        :brush:

  Izmučena govna ne kupujem... :jesus:

A stvarno dobar motor..
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsx-r-1000-999-cm3-oglas-16623981
  ...opet ne vrijedi te pare i budala je tko mu da više od 10 kila    :mrgreen:
I tako u krug    :LOL: 
 
budala je tko uopće ide išta kupovati od tog licka, da je zadnji, radije bi vozio apeenca :LOL:

a ti đoni za to vrijeme koje si proveo na njuškalu si već mogao 10 motora uvesti :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
budala je tko uopće ide išta kupovati od tog licka, da je zadnji, radije bi vozio apeenca :LOL:

a ti đoni za to vrijeme koje si proveo na njuškalu si već mogao 10 motora uvesti :mrgreen:
Znači,morat ću sad spomenuti 'onu' riječ...?...i pokrenuti lavinu šita..    :?
 
prioriteti su dok imaš 9 kila, a za pylu si spreman izvojiti 3 jer ostalih 6 planiraš izdvojiti na nešto drugo (y)

ti si nam, iako ničim izazvan, ipak "mahnuo ispred nosa s 9 kila ojra spremnih za superbike" pa ne kužim u čemu je onda problem??  :mrgreen:
 
Johnny 1 said:
  Netočno...i osobno nemam potrebu svaki drugi post mahati ovdje ljudima ispred nosa sa okruglih 9 kila ojra spremnih za superbike...        :brush:

  Izmučena govna ne kupujem... :jesus:

A stvarno dobar motor..
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsx-r-1000-999-cm3-oglas-16623981
  ...opet ne vrijedi te pare i budala je tko mu da više od 10 kila    :mrgreen:
I tako u krug    :LOL:
Evo ti jedan dobar "šit" sa Njuškala: http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/aprilia-tuono-v4-aprc-abs-999-cm3-oglas-17180758
 
MOONSHIELD said:
prioriteti su dok imaš 9 kila, a za pylu si spreman izvojiti 3 jer ostalih 6 planiraš izdvojiti na nešto drugo (y)

ti si nam, iako ničim izazvan, ipak "mahnuo ispred nosa s 9 kila ojra spremnih za superbike" pa ne kužim u čemu je onda problem??  :mrgreen:
'bemti,odosmo u off    :?
Crki mi je bocnuo ego i pljunčio da nemam cash...pa sam (u Ninjinom stilu  :mrgreen:) otkrio cifru...      :neznam:
Fond za motor mi je UVIJEK bio odvojen od ostalog šita i nipošto ne ide za ništa drugo...valjda sam neki kurac i stekao za 41 god... 8)
Sjećaš se moje teme "Gradnja kuće u Istri za 100 kila evra"..?      :eyebrow:
To valjda govori da se selim iz pripizdine (jer mi kuća ode za dobru lovu) i da su otvorene sve mogućnosti...pa i ona da odem živjeti van sa cijelom obitelji...opet    (y)
E,TO je prioritet...
I šta sad..?
Izvalim lovu za bajk...pa ga se 'zbog odlaska u inozemstvo' :LOL: hitno moram riješiti i onda padnem u kandže dežurnim šakalima sa Njuške i izgubim 50% vrijednosti u 3 mj.... ?!    :mortal:
Tako da je priča malkoc kompliciranija od samo dići pare s računa i otići po motor...    (y)
I na kraju,vozim se bez prekida već godinama,neće mi škoditi malo opuštene pauze od motora..  :wink:
PS..
Moderator nek mi briše ako hoće...ali morao sam otići naširoko da jednom zauvijek razjasnim misterij 'Zašto Johnny 1 sa kešom uvozi motor 6 mj i još ga nije uvezao ?'    :LOL:
...a i nemam pametnija posla    :mrgreen:
 
dobro je bac, sve će biti u redu, samo se nemoj uzrujavati jednom međimurskom seljačinom :mrgreen:
 
Johnny 1 said:
A stvarno dobar motor..
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsx-r-1000-999-cm3-oglas-16623981
  ...opet ne vrijedi te pare i budala je tko mu da više od 10 kila    :mrgreen:
I tako u krug    :LOL:

ja za taj karambol nebi ni deset dao :LOL: :mrgreen: